Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa rodziców za dzieci

Skocz do komentarzy
       

30_20160130222311.gif

easter36c (1).jpg

 
0_9f9aa_a151b807_S.jpgBoże w Trójcy jedyny, z woli i łaski swojej powierzyłeś nam dzieci, które do Ciebie należą. Prosimy za nie, abyś miał je w swej opiece.
 Boże, Ojcze, strzeż życia naszych dzieci, zachowaj je w zdrowiu, broń od złych przygód, aby bezpiecznie mogły róść na Twoją chwałę i naszą radość.
 Synu Boży, Jezu Chryste, strzeż wiary naszych dzieci, daj łaskę, aby były wierne Tobie i nie dozwól, aby w życiu zbłądziły.
 Duchu Święty Boże, udziel naszym dzieciom światła w obowiązkach i pokaż, jak mają służyć Bogu i bliźnim. Daj im moc, aby pokonywały pokusy i trudności.
 Boże, wspieraj nas, rodziców, abyśmy słowem trafiali do serc dzieci, a słowo swoje popierali dobrym przykładem życia. Pomóż nam czuwać nad dziećmi i szukać ich dobra. Wzbudzaj i podtrzymuj w nas ducha wiary i spraw, niech razem z dziećmi naszymi oglądamy kiedyś Ciebie, Boga trójjedynego. Amen.

733016ee8et6bnmq.gif

 

Litania do Św.  krzyża *kliknij

https://youtu.be/U9Q7MJceXKg

Modlitwa za rodziny ks. Stefan

https://youtu.be/Guvuw9nin4cKomentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 18 października 2016 20:58

  Swietny blog

  autor kinka2

  blog: http://www.ranbeagles.com.au/forum/welcome-mat/144-poprawa-prac-magisterskichz-tytuly-artykulow

 • dodano: 16 października 2016 17:16

  Miła strona

  autor Dominika29

  blog: http://www.buyandsellrestaurant.com/userinfo.php?uid=15243

 • dodano: 02 sierpnia 2015 17:54

  Proszę o Łaskę zdrowia dla Aliny oraz światło Ducha Św. w każdej życiowej decyzji. Proszę o laskę znalezienia dobrego męża

  autor Ela

 • dodano: 19 lutego 2015 20:43

  KOCHANY PANIE JEZU MIEJ W OPIECE MOJE DZIECKO KOCHANE KSAWEREGO I DZIECKO JESZCZE NIE NARODZONE MOJE, MIEJ W OPIECE DAWIDKA I NATALKE. ODDAJE CI ICH W OPIEKE. PROSZE CIE ZA MOJEGO MEZA ZEBY PRZESTAL PIC I MOJEGO TATAI BRACI I SZWAGRA. I ZEBY MUJ MAZ

  autor AGA1

  blog: AGA1

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:33

  Kochany Panie Jezu proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Panie Jezu błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 19 września 2014 10:36

  Ukochany Jezu proszę o powrót dzieci z miast do domu i zajęcie się odbudową.

  autor matka

 • dodano: 26 sierpnia 2014 9:21

  Boże Najdroższy oddaję Ci moją córkę pod Twoją opiekę i dbaj o Nią o jej zdrowie i daj proszę jej szczęście.

  autor ania60

 • dodano: 06 sierpnia 2014 19:51

  Ukochany Jezu oddaję Ci w opiekię moje dzieci Piotra Kasię i Michalinkę Ty się tym zajmij proszę

  autor Mama

  blog: .

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++