Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa do Anioła Stróża

Skocz do komentarzy

anjos1.gif

ChomikImage (22).jpgŚwięty Aniele Stróżu, 
który z Bożego nakazu czuwasz nade mną, 
abym nie poniósł szkody na duszy i ciele, 
bądź moim doradcą, abym nie zboczył z dobrej drogi życia,
pomóż mi powstać, gdy upadnę, dodawaj odwagi. 
Proszę także, byś w porę podsuwał mi dobre myśli i pragnienia, 
których spełnienie będzie się podobało Bogu 
i przyniesie pożytek ludziom. 
Gdybym jednak okazywał lekceważenie względem Ciebie 
i Twoich starań o moje dobro,
wstrząśnij mną, stań mi na drodze, bądź przeszkodą dla mnie. 
Proszę także, aby Twoja obecność była otuchą dla mnie, 
gdy przyjdzie godzina osamotnienia i śmierci. 
Czuwaj nade mną, 
aż doprowadzisz mnie przed oblicze Ojca Niebieskiego. 
Amen.

 

733016ee8et6bnmq.gifLitania do Św. Anioła Stróża *kliknij

https://youtu.be/1jyOz50ZflAKomentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 20 października 2016 10:03

  Fajna strona

  autor kinka41

  blog: http://king.my-life01.com/userinfo.php?uid=2337

 • dodano: 17 października 2016 2:47

  Super post

  autor Pawel58

  blog: http://www.communiware.org/107368

 • dodano: 30 września 2015 16:34

  Aniele Boży Stróżu mój błagam,aby na mnie w pracy nie przyszła reklamacja.Spraw,abym była dobrą pracownicą.Kocham Cię Bardzo nie opuszczaj mnie .Monika

  autor 5555

  blog: MONIKA

 • dodano: 23 września 2015 10:32

  Kochany Aniele Stróżu Błagam abyśmy wygrali sprawę w sądzie o rozgraniczenie.Spraw,aby sąd był po naszej stronie bo taka jest prawda,a sąsiad chce nas zniszczyć.Błagam Pomóż nam wygrać tą sprawę.

  autor 1122

  blog: Eliza

 • dodano: 22 września 2015 12:16

  Aniele Boży Stróżu mój błagam aby Tomek pojawił się w moim życiu ,abyśmy byli razem stworzyli związek i założyli rodzinę.Aniele Boży spraw,aby jego serce otworzyło się na moje.Błagam Dodaj Tomkowi odwagi aby pojawił się w moim życiu.Monika

  autor 5555

  blog: Monika

 • dodano: 21 września 2015 15:54

  ANIELE BOZY STRÓZU MARCINA BĄDZ POZDROWIONY prosze pomoż w znalezieniu pracy ,zostaliśmy sami z tym problemem,jest nam cieżko,UPROŚ U PANA NASZEGO PRACE.

  autor MAMA

 • dodano: 21 września 2015 9:37

  Zapraszam :)

  autor Anita

  blog: http://anabolenpillen.ak7.nl/anabolen-kopen-emmen-ervaringen.html

 • dodano: 15 września 2015 10:58

  ANIELE BOZY STRÓZU MÓJ prosze pokieruj mnie dobrze w sprawie wyboru biznesu,wskaż dobra droge,umocnij w działaniu ZATROSZCZ SIE O MOJĄ RODZINĘ,SYNÓW PRACE

  autor wanda

 • dodano: 02 sierpnia 2015 17:57

  Aniele Stróżu czuwaj nad moją rodziną i broń od zła i zasadzek złedo ducha.

  autor Ela

 • dodano: 06 stycznia 2015 19:36

  PANIE JEZU ZMILUJ SIE NAD MOJA RODZINA POMOZ NAM W TRUDNOSCIAH JAKIH ZMAGAMY SIE POMOZ WYJSC NAM Z NIH POMOZ ZNAJSC MIESZKANIE PRACE [POMOZ MEZOWI ABY PRACODAWCA DAL MU PRACE ABY MIAL KORZYSCI POMOZ NAM W DOKUMENTAH I PODJAC DECYZJIE Z MIEJSCEM ZAMIESZAKNIA JEZU UFAM TOBIE PRZEBACZ MI GEZEHY NAUCZ POKORY ZESLIJ MI DARY DUCHA SW

  autor ewa

  blog: int

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:31

  Aniele Stróżu proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Aniele Stróżu błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 29 września 2014 11:13

  Aniele Stróżu mój zawsze przy mnie stój ,
  tak bardzo Cię teraz potrezbuje , bądż przy mnie jutro , pomóz mi wszystko dobrze poukładać. Aniele mój poproś też Anioła Stróża mojej córki , która jest w bardzo trudnej sytuacji.Aniele mojej córki Kasi zaprowadż ją do Kościoła, pomóz jej w trudnej sytuacji , Ona jest taka wrażliwa i taka smutna ..

  autor iwona

 • dodano: 18 sierpnia 2014 14:11

  Aniele Boży Stróżu mój pójdż do Anioła Stróża mojej córki Justyny powiedz jej że bardzo cierpię z powodu jej kłamstw i życia byle jakiego .mama

  autor zaniepokoiona

  blog: zaniepokoiona

 • dodano: 27 lipca 2014 15:32

  Proszę stój przy mnie na rozprawie sądowej i spraw żeby ta rozprawa się zakończyła dla mnie pozytywnie i bym mogła jeżdzic do domu ,drogą moich przodków i moja,4 metrowa i sąsiadmi drogi nie grodził.

  autor MARIA

  blog: 100 blog

 • dodano: 27 lipca 2014 15:32

  Proszę stój przy mnie na rozprawie sądowej i spraw żeby ta rozprawa się zakończyła dla mnie pozytywnie i bym mogła jeżdzic do domu ,drogą moich przodków i moja,4 metrowa i sąsiadmi drogi nie grodził.

  autor MARIA

  blog: 100 blog

 • dodano: 03 lipca 2014 13:28

  Aniele Boże Stróżu mój spraw abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Tak bardzo tego potrzebuję ale to TY wiesz najlepiej. Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

  autor malgosia

 • dodano: 17 czerwca 2014 23:09

  Aniele Boży Stróżu mój błagam Cię,aby pomiary geodezyjne na naszej działce się zgodziły,aby ilość metrów się zgodziła,abyśmy nie mieli więcej metrów.Aniele Boży uproś u Boga ,abyśmy nie weszli w sąsiada działkę,mamy beznadziejną sytuację.

  autor 5555

  blog: MONIKA

 • dodano: 16 czerwca 2014 18:52

  Aniele Boży Stróżu mój błagam stój przy mnie na sali sądowej i nie pozwól aby sąsiad uwłaszczył się na drodze do mojego domu.Proszę żebym rozgraniczyła i przeprowadziła drogę do domu rodzinnego i działkę koło domu.Proszę żeby córka Elżbieta szczęśliwie zrodziną w nim zamieszkała.,azły i podstępny sąsiad z rodziną nam już nigdy nie zaszkodził.

  autor Maria

 • dodano: 21 maja 2014 9:56

  Aniele Stróżu mój błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę, aby było nas stać na chleb. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Prosze abym nie miała operacji na kolano. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Dziękuje za wspaniały wynik obrony. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.

  autor malgosia

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++