Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 242 949 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa do Anioła Stróża

Skocz do komentarzy

anjos1.gif

ChomikImage (22).jpgŚwięty Aniele Stróżu, 
który z Bożego nakazu czuwasz nade mną, 
abym nie poniósł szkody na duszy i ciele, 
bądź moim doradcą, abym nie zboczył z dobrej drogi życia,
pomóż mi powstać, gdy upadnę, dodawaj odwagi. 
Proszę także, byś w porę podsuwał mi dobre myśli i pragnienia, 
których spełnienie będzie się podobało Bogu 
i przyniesie pożytek ludziom. 
Gdybym jednak okazywał lekceważenie względem Ciebie 
i Twoich starań o moje dobro,
wstrząśnij mną, stań mi na drodze, bądź przeszkodą dla mnie. 
Proszę także, aby Twoja obecność była otuchą dla mnie, 
gdy przyjdzie godzina osamotnienia i śmierci. 
Czuwaj nade mną, 
aż doprowadzisz mnie przed oblicze Ojca Niebieskiego. 
Amen.

 

733016ee8et6bnmq.gifLitania do Św. Anioła Stróża *kliknij

https://youtu.be/1jyOz50ZflAKomentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 25 marca 2017 5:39

  Aniele Boży. Mój Strozu gorąco polecam Ci mojego wnuczka Kamilka.Otocz go swoją opieka i spraw żeby byl zdrowy i prawidłowo się rozwijal.Pomoz mu Aniele Boży czuwaj nad nim każdego dnia.Ratuj go Aniele Boży!

  autor babcia

 • dodano: 25 marca 2017 5:39

  Aniele Boży. Mój Strozu gorąco polecam Ci mojego wnuczka Kamilka.Otocz go swoją opieka i spraw żeby byl zdrowy i prawidłowo się rozwijal.Pomoz mu Aniele Boży czuwaj nad nim każdego dnia.Ratuj go Aniele Boży!

  autor babcia

 • dodano: 03 grudnia 2016 14:41

  Aniele Stróżu błagam Ciebie aby w pracy nie plotkowano na mój temat oraz relacji łączącej mnie z M. Proszę o dobrego wykształconego wiernego męża, zmianę pracy na lepszą oraz kolejny stopień w rozwoju. Proszę o jasność umysłu chęć do pracy oraz pokorę. Błagam aby mamusi i braciszkowi było lżej aby rozkręcili biznes i mieli dobrych pracowników. Aniele Stróżu bądź przy mnie w każdej chwili i nie pozwól mi zabłądzić tak jak ostatnio. Dopomóż nam błagam z całego serca wiem, że jestem największym grzesznikiem. Uproś mi wybaczenie u Pana Jezusa.

  autor małgoś

 • dodano: 29 października 2016 13:14

  Fajna strona

  autor Ala93

  blog: http://www.remastersys.org/forums/topic/ogloszenia-pisanie-prac/

 • dodano: 20 października 2016 10:03

  Fajna strona

  autor kinka41

  blog: http://king.my-life01.com/userinfo.php?uid=2337

 • dodano: 17 października 2016 2:47

  Super post

  autor Pawel58

  blog: http://www.communiware.org/107368

 • dodano: 30 września 2015 16:34

  Aniele Boży Stróżu mój błagam,aby na mnie w pracy nie przyszła reklamacja.Spraw,abym była dobrą pracownicą.Kocham Cię Bardzo nie opuszczaj mnie .Monika

  autor 5555

  blog: MONIKA

 • dodano: 23 września 2015 10:32

  Kochany Aniele Stróżu Błagam abyśmy wygrali sprawę w sądzie o rozgraniczenie.Spraw,aby sąd był po naszej stronie bo taka jest prawda,a sąsiad chce nas zniszczyć.Błagam Pomóż nam wygrać tą sprawę.

  autor 1122

  blog: Eliza

 • dodano: 22 września 2015 12:16

  Aniele Boży Stróżu mój błagam aby Tomek pojawił się w moim życiu ,abyśmy byli razem stworzyli związek i założyli rodzinę.Aniele Boży spraw,aby jego serce otworzyło się na moje.Błagam Dodaj Tomkowi odwagi aby pojawił się w moim życiu.Monika

  autor 5555

  blog: Monika

 • dodano: 21 września 2015 15:54

  ANIELE BOZY STRÓZU MARCINA BĄDZ POZDROWIONY prosze pomoż w znalezieniu pracy ,zostaliśmy sami z tym problemem,jest nam cieżko,UPROŚ U PANA NASZEGO PRACE.

  autor MAMA

 • dodano: 21 września 2015 9:37

  Zapraszam :)

  autor Anita

  blog: http://anabolenpillen.ak7.nl/anabolen-kopen-emmen-ervaringen.html

 • dodano: 15 września 2015 10:58

  ANIELE BOZY STRÓZU MÓJ prosze pokieruj mnie dobrze w sprawie wyboru biznesu,wskaż dobra droge,umocnij w działaniu ZATROSZCZ SIE O MOJĄ RODZINĘ,SYNÓW PRACE

  autor wanda

 • dodano: 02 sierpnia 2015 17:57

  Aniele Stróżu czuwaj nad moją rodziną i broń od zła i zasadzek złedo ducha.

  autor Ela

 • dodano: 06 stycznia 2015 19:36

  PANIE JEZU ZMILUJ SIE NAD MOJA RODZINA POMOZ NAM W TRUDNOSCIAH JAKIH ZMAGAMY SIE POMOZ WYJSC NAM Z NIH POMOZ ZNAJSC MIESZKANIE PRACE [POMOZ MEZOWI ABY PRACODAWCA DAL MU PRACE ABY MIAL KORZYSCI POMOZ NAM W DOKUMENTAH I PODJAC DECYZJIE Z MIEJSCEM ZAMIESZAKNIA JEZU UFAM TOBIE PRZEBACZ MI GEZEHY NAUCZ POKORY ZESLIJ MI DARY DUCHA SW

  autor ewa

  blog: int

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:31

  Aniele Stróżu proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Aniele Stróżu błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 29 września 2014 11:13

  Aniele Stróżu mój zawsze przy mnie stój ,
  tak bardzo Cię teraz potrezbuje , bądż przy mnie jutro , pomóz mi wszystko dobrze poukładać. Aniele mój poproś też Anioła Stróża mojej córki , która jest w bardzo trudnej sytuacji.Aniele mojej córki Kasi zaprowadż ją do Kościoła, pomóz jej w trudnej sytuacji , Ona jest taka wrażliwa i taka smutna ..

  autor iwona

 • dodano: 18 sierpnia 2014 14:11

  Aniele Boży Stróżu mój pójdż do Anioła Stróża mojej córki Justyny powiedz jej że bardzo cierpię z powodu jej kłamstw i życia byle jakiego .mama

  autor zaniepokoiona

  blog: zaniepokoiona

 • dodano: 27 lipca 2014 15:32

  Proszę stój przy mnie na rozprawie sądowej i spraw żeby ta rozprawa się zakończyła dla mnie pozytywnie i bym mogła jeżdzic do domu ,drogą moich przodków i moja,4 metrowa i sąsiadmi drogi nie grodził.

  autor MARIA

  blog: 100 blog

 • dodano: 27 lipca 2014 15:32

  Proszę stój przy mnie na rozprawie sądowej i spraw żeby ta rozprawa się zakończyła dla mnie pozytywnie i bym mogła jeżdzic do domu ,drogą moich przodków i moja,4 metrowa i sąsiadmi drogi nie grodził.

  autor MARIA

  blog: 100 blog

 • dodano: 03 lipca 2014 13:28

  Aniele Boże Stróżu mój spraw abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Tak bardzo tego potrzebuję ale to TY wiesz najlepiej. Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

  autor malgosia

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++