Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa wieczorna

Skocz do komentarzy

2vwijvr.jpg

0974c83a3e05.jpg

 

 

 

 

16_4_27[1].gif Wszechmogący, wieczny Boże, dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski i dobrodziejstwa dnia dzisiejszego; za wszystkie radości i smutki, za osiągnięcia i niepowodzenia. Przyjmij wszystko ku większej Twej chwale.Pragnę również za wszystko Cię przeprosić Tu przypomnij sobie swoje grzechy i zaniedbania. Zrób krótki rachunek sumienia i postanowienie poprawy Boże, Ojcze najlepszy, żałuję i ubolewam z całego serca mego, żem Ciebie - Najwyższe Dobro moje - grzechami obraził i zasmucił. Brzydzę się wszystkimi moimi grzechami i mocno postanawiam poprawić się z pomocą łaski Twojej, o którą proszę Cię pokornie.Boże, bądź miłościw mnie grzesznemu

 

733016ee8et6bnmq.gifkliknij :"Panience na dobranoc" https://youtu.be/kgn7NenPrZ8Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 21 października 2016 2:45

  Super strona

  autor Ciocia69

  blog: http://www.dancecarnival.com/index.php/forum/welcome-mat/75359-wzor-pracy-magisterskiej

 • dodano: 17 października 2016 7:00

  Extra wpis

  autor Ciocia45

  blog: http://www.huijiefood.com/comment/html/?19026.html&page=

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:30

  Panie Jezu proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Panie Jezue błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 25 października 2014 21:40

  Boże oddaję się w opiekę Tobie każdej nocy i proszę o spokojny sen

  autor Helena

  blog: .

 • dodano: 03 lipca 2014 13:27

  panie Jezu spraw abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Tak bardzo tego potrzebuję ale to TY wiesz najlepiej. Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

  autor malgosia

 • dodano: 16 czerwca 2014 19:02

  Jezu Chryste za serce Twe okazane mi dziękuje Ci .Niech Będzie chwała i część i uwielbienie Jezusowi Chwała i Cześć.

  autor Maria

 • dodano: 16 czerwca 2014 19:02

  Jezu Chryste za serce Twe okazane mi dziękuje Ci .Niech Będzie chwała i część i uwielbienie Jezusowi Chwała i Cześć.

  autor Maria

 • dodano: 21 maja 2014 9:56

  Panie Jezu błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę, aby było nas stać na chleb. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Prosze abym nie miała operacji na kolano. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Dziękuje za wspaniały wynik obrony. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.

  autor malgosia

 • dodano: 12 maja 2014 0:14

  Jezu Chryste dziękuję

  autor a

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++