Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa do patrona zakochanych św.Walentego

Skocz do komentarzy

0_c1bed_10eb4f83_L.png9056526d5bf0.jpg

elfjes355ta0.gif 

Święty Walenty, opiekunie tych, którzy się kochają,Ty, który z narażeniem życia urzeczywistniłeś i głosiłeś ewangeliczne przesłanie pokoju, Ty, który - dzięki męczeństwu przyjętemu z miłości - zwyciężyłeś wszystkie siły obojętności, nienawiści i śmierci,wysłuchaj naszą modlitwę: W obliczu rozdarć i podziałów w świecie daj nam zawsze kochać miłością pozbawioną egoizmu,abyśmy byli pośród ludzi wiernymi świadkami miłości Boga. Niech ożywiają nas miłość i zaufanie, które pozwolą nam przezwyciężać życiowe przeszkody.

 

Prosimy Cię, wstawiaj się za nami do Boga......... który jest źródłem wszelkiej miłości i wszelkiego piękna, i który żyje i króluje na wieki wieków.Amen

0_8d204_cc06b6ce_L.png

quattrocchi_f0_orig.jpg

Bł. małżeństwo Maria Alojzy Quattrocchi

 

 Błogosławieni małżonkowie Mario i Luigi, którzy daliście nam piękny wzór małżeńskiego i rodzinnego życia, módlcie się za nami, abyśmy tak jak Wy potrafili zachować właściwą równowagę pomiędzy pracą zawodową, służbą bliźniemu i życiem rodzinnym. Pomóżcie nam, przytłoczonym tyloma obowiązkami, zapracowanym i zabieganym, znaleźć czas na to, co w życiu jest naprawdę ważne, i zawsze umiejętnie rozeznawać, czemu powinniśmy poświęcać swój czas i uwagę.Pomóżcie nam właściwie wypełniać nasze rodzicielskie obowiązki i zawsze doceniać wartość wspólnie spędzanego czasu. Nauczcie nas dostrzegać potrzebę dawania świadectwa i dobrego przykładu naszym dzieciom. Obyśmy zawsze pamiętali, że wszystko, czego chcemy je nauczyć, musimy im pokazać własnym przykładem życia.Módlcie się, aby nasz rodzinny dom zawsze — tak jak Wasz — rozbłyskał Bożym światłem, aby każdy, kto do niego wchodzi, doświadczał miłości i rodzinnego ciepła. Módlcie się za wszystkie współczesne rodziny, aby pielęgnowały prawdziwe wartości i nie marnowały darów sobie powierzonych. Amen.

 Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 21 października 2016 4:43

  Fajna strona

  autor filip91

  blog: http://web.sdsymposia.mcu.edu.tw/zh-hant/node/163

 • dodano: 15 października 2016 13:47

  Tak trszymać

  autor Pawel73

  blog: http://giochimaster.altervista.org/index.php?task=profile&id=6905

 • dodano: 07 października 2016 0:31

  Bardzo prosze swiety Walenty o to by Mateusz moj narzeczony kochal mnie , szanował bym byla dla niego najważniejsza i zebysmy na zawsze byli razem szczesliwi.
  Wierze ze mnie wysluchasz Ty sie tym zajmij UFAM TOBIE.

  autor Julia

 • dodano: 06 sierpnia 2016 13:16

  Proszę aby moja miłość do B. była tak samo odwzajemniona i żeby było jak dawniej. Proszę św.Walenty . Amen

  autor kolos

 • dodano: 18 czerwca 2016 17:03

  św. Walenty wiesz o co proszę. Dziękuję.

  autor k

 • dodano: 11 czerwca 2016 16:57

  św. Walenty proszę o pomoc w sprawie życiowej. Niech żona wróci do do męża, niech się opamięta kobieta. Dziękuję.

  autor ja

 • dodano: 14 maja 2016 20:15

  św. Walenty!!!!!Ratuj moją córkę Emilkę z anoreksji

  autor bezradna matka

 • dodano: 23 listopada 2015 22:45

  Święty Walenty, pomóż mi w mojej bezradności. Spraw, aby chłopak na którym bardzo mi zależy zaczął myśleć o mnie w ten sam sposób. Dopomóż mi w dokonywaniu wyborów, abym nie zrobiła niczego głupiego. Pozwól mi kochać szczerze i być kochaną. Miej w opiece Mateusza, niech Duch Święty stale nad nim czuwa. Amen.

  autor zakochana

 • dodano: 14 listopada 2015 23:19

  Św Walenty proszę spraw abyśmy się pogodzili, wybaczyli sobie całe zło i zaczęli od nowa..pomóż nam założyć wymarzoną, cudowną, kochająca się rodzinę..daj nam siłę abyśmy szli dalej razem w miłości

  autor ONA32A

 • dodano: 14 listopada 2015 15:04

  Święty Walenty. Spraw by osoba którą spotkałam na swojej drodze spojrzała na mnie jak na początku. By zrozumiał że możemy być razem połączeni wielką miłością żebyśmy się stali dwiema duszami i jednym sercu i żebyśmy połączyli się na wieczność i na zawsze się kochali piękną cudowną miłością. Spraw by w jego sercu i głowie była wizja naszej przyszłości i miłości i rodziny i wierności.BARDZO PROSZĘ BYŚMY BYLI RAZEM CZYLI GRZEGORZ I ELŻBIETA. AMEN

  autor elcia

 • dodano: 04 listopada 2015 7:48

  Święty Walenty, Spraw by osoba którą spotkałem na swojej drodze spojżała na mnie jak na początku, by zrozumiała że Ją bardzo kocham. Spraw by w jej sercu i w głowie była wizja Naszej przyszłości i Miłości Rodziny i Wierności. Bardzo pokornie proszę Byśmy byli razem czyli Kasia i Sławek. Amen

  autor Sławek

 • dodano: 15 sierpnia 2015 0:43

  Święty Walenty,
  spraw, abym poświęcała czas i uwagę mężczyźnie, który mnie kocha szczerą miłością. Wierzę, że w Twojej opiece nie zgubię się ponownie i jeśli mam cierpieć przez tego, który mnie rani, to wiem, że tak musi być.

  autor Weronika

 • dodano: 23 lipca 2015 21:45

  ŚWIĘTY WALENTY DAJ MI MIŁOŚĆ I POMÓŻ ZAŁOŻYĆ RODZINĘ . BŁAGAM.

  autor TWOJA WIERNA CZCICIELKA

 • dodano: 16 lipca 2015 9:55

  Święty Walenty otwórz moje serce abym mogła pokochać bardzo mocno mężczyznę,który pojawił się na mojej drodze i na którym mi bardzo zależy.Naucz mnie go kochać prawdziwą i szczerą miłością.Nie chce nikogo innego.Chce czuć,że TO JEST TEN.Proszę daj mi szansę na prawdziwą miłość,daj mi szansę dorosnąć emocjonalnie oraz umysłowo.Daj mi szansę na prawdziwą miłość.Wierzę w Cb wierzę w Boga oraz wierzę że mnie wysłuchasz.

  autor Natalia

 • dodano: 07 lipca 2015 16:50

  Sw. Walenty, patronie zakochanych błagam pomóż mi poznać i zakochać się z wzajemnością w mądrym i wartościowym mężczyźnie, u boku którego będe mogła spędzić życie w poczuciu szczęścia i spełnienia. Proszę miej mnie w opiece i nie pozwól skrzywdzić żadnemu mężczyźnie. Amen.

  autor Marta

 • dodano: 04 lipca 2015 0:38

  Cokolwiek sie stanie… ufam Ci i wiem ze bedziemy razem

  autor Natalia

 • dodano: 27 maja 2015 15:08

  Proszę Cię Święty Walnety pomóż nam się pogodzić, wybaczyć wszystko i zacząć od nowa

  autor pałułał

 • dodano: 18 kwietnia 2015 10:55

  Swięty Walenty, tak bardzo Cię błagam, pozwól mi go poznać, daj szanse naszej miłości, daj mi to piękne uczucie na które tak ciągle czekam.

  autor utraconanadzieja

 • dodano: 16 kwietnia 2015 14:33

  ŚW. WALENY PROSZĘ ODSUŃ ODE MNIE TEO MĘŻCZYZNE POMÓŻ MI O NIM ZAPOMNIEC ...AMEN

  autor joanna

 • dodano: 24 marca 2015 19:04

  sw.walenty kocham go leszka proszę żeby nasze drogi się spotkały połącz nas miłośćią doiżałą i odwzaiemnioną i żebysmy byli szczęsliwi żebysmy się pobrali.

  autor aga

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++