Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

MODLITWA ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. JOANNY BERETTY MOLLA

Skocz do komentarzy

15_20140513195938.gif

20040516_beretta.jpg

 

 

72.gifBoże, Stworzycielu i Wielbicielu ludzkości, byłeś blisko Bł.Gianny Beretta, kiedy dotknięta chorobą, przeżywała bolesny dylemat wyboru między własnym życiem a życiem dziecka, które nosiła w sobie, darze długo oczekiwanym. Poprzez zawierzenie i świadomość Twojego przykazania dotyczącego ochrony ludzkiego życia, Gianna znalazła odwagę do wypełnienia obowiązku matki i powiedzenia "TAK" życiu swojego dziecka - tym samym szlachetnie uświęcając własne. Przez wstawiennictwo

  Bł. Gianny, wysłuchaj moją prośbę .......

ebbb5802a49e.jpg

733016ee8et6bnmq.gif

https://www.youtube.com/watch?v=tLxzS4Mk2ow

 Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 06 lipca 2016 20:49

  Święta Joanno, proszę Cię o łaskę cierpliwości dla mnie i łaskę przyjęcia woli Bożej w moim życiu. Pragnę realizować swoje powołanie jako żona i matka.Proszę Cię Św. Joanno o wstawiennictwo u Dobrego Boga, abym nie musiała długo czekać na odpowiedź - Ty wiesz o co chodzi.czuje, że nie dam rady dłużej. Proszę o Twoje wsparcie moja Kochana Patronko !!

  autor Laura

 • dodano: 07 marca 2016 13:48

  Św. Joanno błagam Cię o miłość do mojego męża. Ty najlepiej wiesz jak kochać męża. Pragnę, jak Ty być dobrą żoną i matką. Nie potrafię... brakuje mi sił a tak bardzo pragnę.

  autor żona

 • dodano: 08 października 2015 19:50

  Swieta Joanno prosze cie o wstawiennictwo w moje prosbie do Boga abym spotkala wspanialego meza abym mogla sie zakochac zwzajemnoscia,zeby ubogacil moje zycie.Ja zakochalam sie w Adamie,jesli jest wola Boza abym z nim byla to prosze Cie wypros mi te laske. autor ewa

  autor leonarda

 • dodano: 08 października 2015 19:47

  Swieta Joanno prosze cie o wstawiennictwo w moje prosbie do Boga abym spotkala wspanialego meza abym mogla sie zakochac zwzajemnoscia,zeby ubogacil moje zycie.Ja zakochalam sie w Adamie,jesli jest wola Boza abym z nim byla to prosze Cie wypros mi te laske. autor ewa

  autor leonarda

 • dodano: 23 września 2015 14:01

  SW JOANNO moja imienniczo blagam pomoz mi w rozwiazniu moich spraw zyciowych.Oby to zycie sie odmienilo i nie bylo ciezarem dla mnie i dzieci.Uwolnij mnie od meza szatana ktory zyje przeciw Bogu.Blagam pomoz.

  autor anonimowa

  blog: Joasia

 • dodano: 27 sierpnia 2015 21:05

  Św. Joanno, moja patronko, proszę o Twoje wstawiennictwo w mojej intencji, proszę wyproś u tronu naszego Pana Jezusa łaskę zdrowia dla mnie, a także proszę Cię o to bym poznała wspaniałego mężczyznę, w którym zakocham się z wzajemnością i z którym będę mogła się cieszyć z macierzyństwa, a które staną się moją drogę do świętości, taką którą Ty kroczyłaś.

  autor Joanna

 • dodano: 12 lipca 2015 21:54

  Ś w. Joanna proszę gorąco o błogosławieństwo dla mojego męża i o przetrwanie naszego małżeństwa.

  autor Magda

 • dodano: 06 lipca 2015 12:23

  Św Joanno proszę, gorąco proszę o rodzeństwo dla Marii, abym jeszcze raz mogła urodzić dziecko.

  autor Iwona

 • dodano: 24 czerwca 2015 0:48

  Święta Joanno proszę o zdrowie dla mojego syna i zdrowe potomstwo dla Eli i Łukasza.

  autor MamaK

 • dodano: 21 czerwca 2015 23:10

  Święta Joanno, wstaw się u Pana i wyproś łaskę potomstwa dla Madzi i Sławka

  autor Dowódca

 • dodano: 27 maja 2015 16:26

  Święta Joanno proszę wstawiaj się za mną u Boga, abym już niedługo spotkała dobrego, mądrego i wierzącego mężczyznę, który stanie się moim mężem. O wzajemną otwartość, miłość i wspólne dążenie do świętości. Abym mogła realizować moje ppowołanie jako żona i mama.

  autor magda

 • dodano: 07 maja 2015 22:35

  Święta Joanno z całego serca prosze o błogosławieństwo dla mojego wnuka , córki , męża i rodziców. Proszę o pomoc w tych ciężkich chwilach naszego życia. Miej nas w opiece.

  autor mama i babcia

 • dodano: 07 maja 2015 14:24

  Św. Joann proszę Cię o wstawiennictwo u Boga za Kingą, w która jest w stanie błogosławionym, aby ustał problem z nerką

  autor Krystyna

 • dodano: 03 maja 2015 22:02

  Święta Joanno proszę Cię pokornie o zdrowe potomstwo dla Uli i Piotra, którzy tak bardzo pragną zostać rodzicami.

  autor 123

  blog: Prośba

 • dodano: 24 kwietnia 2015 6:28

  Święta Joanno dziękuję za opiekę i błogosławieństwo dla mojego wnuka i córki. Proszę o dalszą opiekę i łaskę.

  autor mama i babcia

 • dodano: 20 kwietnia 2015 21:02

  Święta Joanno proszę o pomoc dla wnuka i córki w czasie jutrzejszej sprawy w sądzie. Błagam o łaskę i błogosławieństwo. Miej Ich w swojej opiece.

  autor mama i babcia

 • dodano: 08 kwietnia 2015 16:22

  Święta Joanno proszę Cię o miłość w naszym małżeństwie i o dar zdrowego potomstwa.

  autor mm

 • dodano: 06 kwietnia 2015 13:07

  Święta Joanno proszę pomóż mojej córce i wnukowi w tych ciężkich chwilach. Miej ich w opiece podczas wszystkich spraw sądowych. Proszę Ciebie o błogosławieństwo dla nich.

  autor mama i babcia

  blog: tak

 • dodano: 09 marca 2015 17:43

  Święta Joanno, módl się za Anię i jej dzieciątko.

  autor Elka

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:22

  Św. Joanno proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Św. Joanno błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++