Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa do św. Heleny , św Marty

Skocz do komentarzy

 

2245631 (1).gif

0_9f9aa_a151b807_S.jpgWeż nas Helenko proszę... pod swoją opiekę, pomoż krzyż dzwigać w drodze do nieba,bądź naszą mocą , siłą i radością naucz nas kochać i niebo i ziemię.

 

 

 

 

2_20150411221820.gif

Modlitwa do Św. Marty

0377r.jpg

 

 

O cudowna św. Marto, uciekam się pod Twoją opiekę, powierzając się Tobie całkowicie o pomoc w moich potrzebach i wsparciu w moich doświadczeniach. Zobowiązuję się tę modlitwę rozpowszechniać. Pocieszaj mnie w smutkach i potrzebach, o co usilnie proszę przez Twoją wielką radość, która napełnia, kiedy w domu Twoim w Betanii gościłaś Zbawiciela świata Jezusa. Proszę Cię, uproś dla mnie i dla mojej rodziny, abyśmy w sercach Boga zachowali, a przez to na lekarstwo w naszych troskach zasłużyli, a szczególnie w aktualnej potrzebie…  Ja Ciebie proszę Wspomożycielko we wszystkich potrzebach, pokonaj wszystkie trudności tak jak zwyciężyłaś smoka, kładąc go u swych stóp.
733016ee8et6bnmq_SA_orig.gif
 

 

Odmówić: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, 3x „Św. Marto, proś za nami”

 

 

 

Uwaga! Modlitwę należy odmawiać przez 9 wtorków przy zapalonej świecy. Modlitwa jest tak silna, że nawet przed końcem jest wysłuchana, bez względu na to, jak trudna jest sprawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 04 października 2016 23:09

  Św Moto proszę o wszelkie potrzebne nam łaski
  dla mnie i mojego męża, dzieci. Św Marto pomóż też Andżelice odmaleść swoją drogę do Bogaś

  autor Magda

  blog: Magda

 • dodano: 30 września 2016 14:03

  Proszę o modlitwę o rozwiązanie trudnej sprawy w sądzie i w urzędzie gminy, w starostwie, urzędach nadzoru i apelacji.

  autor maria

  blog: prosba

 • dodano: 16 września 2016 13:33

  Św Heleno proszę o kontakt z dziećmi i wnukami i sąsiadami. Proszę o piękną przyjaźń z nimi. Proszę za córką Elżbietę O szczęśliwe rozwiązanie wszystkich naszych trudnych spraw O spokój dla mnie i całej rodziny o opatrzność Boża nad nami i pomoc Boga naszego który jest w niebie. Proszę za sędziego Rafała i adwokatów i wszystkie urzędy o pomoc w sądzie i poniesienie kosztów sądowych przez Jana i Józefe żonę jego.

  autor maria

 • dodano: 16 września 2016 13:25

  Św Marto proszę o pomoc przy rozgraniczeniu drogi do mojego domu rodzinnego która jest spółką i działki kolo domu rodzinnego i udroznienie fosy na wodę deszczowa która niszczy sąsiad i żona jego grożąc mi. Proszę o szczęśliwe i pomyślne rozgraniczenie drogi do mojego domu rodzinnego i działki kolo domu mojego rodzinnego i udroznienie fosy na wodę deszczowa która niszczy sąsiad i żona jego grożąc mi. Proszę o środki finansowe na remonty domów roddznnych. Proszę o zdrowie dla mnie.O spokój od głębienia i awantor.

  autor maria

 • dodano: 16 września 2016 13:13

  Proszę Cię św Barbaro oszczesliwe powroty do domu z pracy dzieci moich. I mnie z domu rodzinnego domu w którym mieszkam.

  autor maria

 • dodano: 26 sierpnia 2016 21:05

  Św. Heleno św. Barbaro ,św. Marto wstawcie sę za mną do Boga Ojca który jest w niebie we wszystkich trudnych i beznadziejnych sprawach moich.
  proszę o załatwienie sprawy w sądzie.

  autor maria

  blog: prośba

 • dodano: 18 sierpnia 2015 17:07

  Swieta Heleno upros dar nieba dla dwoch znznum mi Helen I jednej Lucyne I Bronislawe. a mnie I moje intencje w opiece swej miej I wstawiaj sie za mna I mojar rodzina. JEZU UFAM TOBIE!!!!!Maryjo Krolowo Wszystkich Swietych chron nas I prowadz do Syna. Amen.

  autor M

 • dodano: 02 marca 2015 14:17

  Św Heleno wstaw się za duszą mojej zmarłej mamy Heleny. Otocz ją swoją opieką i modlitwami aby uzdrowiona jej dusza dostąpiła szczęśliwości wiecznej i razem z Tobą i Wszystkimi Świętymi chwaliła naszego Stwórcę na wieki. Amen

  autor helena

  blog: luke

 • dodano: 02 marca 2015 8:07

  Św Heleno moja droga Patronko Proszę o modlitwę za mnie grzeszną i pomoc w wyzwoleniu od złego. Pomóż mi w odnalezieniu radości w dźwigniu krzyży mojego życia. Tak bardzo pragnę Cię naśladować. Amen

  autor helena

  blog: luke

 • dodano: 02 marca 2015 4:00

  Św Heleno Proszę o modlitwę za nawrócenie wszystkich członków mojej rodziny, którzy odeszli od Pana. Amen

  autor helena

  blog: luke

 • dodano: 15 lutego 2015 21:07

  Święta Heleno proszę o Twoje wstawiennictwo wyproś łaskę uzdrowienia dla Zosi z nowotworu złośliwego nich Bóg Ojciec w imię Pana Jezusa Chrystusa uzdrowi uwolni jesli jest taka wola Boga , Dziękuję

  autor krystyna

  blog: prośba

 • dodano: 13 lutego 2015 13:50

  Święta Heleno proszę o Twoje wstawiennictwo wyproś potrzebne łaski dla mojej córki pomóż w znalezieniu dobrej pracy dobrego męża Jezu Ufam Tobie że wysłuchasz Św Helenkę ja pokornie proszę za jej wstawiennictwem . Krystyna

  autor krystyna

  blog: prośba

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:20

  Św. Heleno proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Św. Heleno błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 05 grudnia 2014 14:23

  Świetna strona!

  autor Benita

  blog: http://tinyurl.com/ne8gy8x

 • dodano: 26 listopada 2014 2:16

  Sw.Helenko moja immieniczko modl sie aby nasz tatus w niebie przebaczyl mi moje ciezkie grzechy I uzdrowil moja jedyna coreczke od narkomanii bulimi I alkoholizmu. Chwala Panu na wieki.

  autor Helena

 • dodano: 18 sierpnia 2014 22:34

  Święta Heleno błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Najwyższego o dar mowy i rozumu dla Adasia chorego na autyzm

  Zrozpaczona mama

  autor erwisia

  blog: zrozpaczona matka

 • dodano: 18 sierpnia 2014 21:15

  sw.Heleno ,moja patronko z bierzmowania ,pomoz mi .sw.Helenko napraw to co zle ..Sw.helenko ochraniaj moja rodzine i dzadkow .

  autor Regina

  blog: prosba

 • dodano: 18 sierpnia 2014 15:00

  św. Heleno wstaw się u Pana Boga o zdrowie dla naszej rodziny, aby syn Tomasz wziął ślub, a syn Łukasz zdał egzamin,

  autor lucyna

  blog: lucyna

 • dodano: 18 sierpnia 2014 13:55

  Św.Heleno pomóż mi bo nie daję sobie rady z zakłamaną córką Justyną .Nie mam już sił prostować jej kłamstw i prosić ją by udała się do lekarza z chorą nogą

  autor zaniepokoiona

  blog: zaniepokoiona

 • dodano: 11 sierpnia 2014 19:33

  Św Heleno uproś łaskę uzdrowienia i uwolnienia dla mnie Anety od przekleństwa wypowiedzianego nad moim życiem od skutów praktyk okultyzmu,bionergoterapii aby Pan Jezus zanurzył te miejsca utracone w moim życiu swojej Nadroższej Krwi uzdrowił i uwolnił,pozamykał kanały które pootwierała świecka egzorcystka i uwolnił mnie i moją rodzinę od jej diabła i wylał na te miejsca utracone swoje błogosławieństwo .

  autor aneta

  blog: aneta

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++