Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa do św. Tereski i do Św. Zofii z córkami

Skocz do komentarzy

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgŚwięta Teresko o umiłowany Kwiecie Jezusa, uśmiechnij się do nas i rzuć na nas i na wszystkich ludzi deszcz róż, który by nam przypomniał nieskończoną miłość Boga naszego i wiekuiste wesele, jakie nam zgotował w niebie, gdzie mamy nadzieję wraz z Tobą Miłosierdzie Jego wyśpiewać na wieki. Amen.

 

O święta Tereso od Dzieciątka Jezus, przez przedziwną moc czynienia cudów jaką cię Bóg obdarzył, uproś mi łaskę ......., o którą z ufnością proszę Boga, za twoim wstawiennictwem. Amen.

Kliknij733016ee8et6bnmq.gif

Żyć miłością św. Tereska od dzieciątka Jezus 8 kliknij

https://youtu.be/4CjY6zXxdEE

0_8d216_bb1faadd_L.png

Modlitwa do św. Zofii z corkami

 

0_c25cf_f53581f6_XL.gif

Święta Zofio z trzema córkami  Wiarą ,Nadzieją ,Miłością modli się za nami prośimy...Boże, któryś świętą Zofię przedziwnym męstwem matki chrześcijanki obdarzył, a święte jej córki Wiarę, Nadzieję i Miłość cnotami, których imiona nosiły, w najwyższym stopniu wzbogacił, daj nam za ich wstawieniem się nie z imienia tylko, lecz z uczynków i z wiernej Tobie służby być chrześcijanami. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który żyje i króluje w Niebie i na ziemi..Amen

 Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 22 października 2016 14:00

  Miły blog

  autor Szymon15

  blog: http://royalcatclub.com/board/tools.php?event=profile&pname=axafoha

 • dodano: 18 października 2016 14:01

  Świetny post

  autor Zuzia46

  blog: http://drpnko.ru/index.php?name=Account&op=info&uname=enupof

 • dodano: 30 września 2016 17:02

  Św Tereso proszę o dobre dzieci i wnuki. O pomoc i opiekę nad nami. O zgodę i jedność z nimi. Proszę o zdrowie dla mnie.O miłość i szacunek dla mnie i całej rodziny. O dobre prowadzenie się i zachowanie. O wzór dla innych. Proszę o szczęśliwe i pomyślne rozgraniczenie drogi do mojego domu rodzinnego która jest spółką i działki kolo domu rodzinnego i udroznienie fosy na wodę deszczowa.

  autor maria

  blog: prośbę

 • dodano: 12 stycznia 2016 5:52

  O święta Tereso od Dzieciątka Jezus, przez przedziwną moc czynienia cudów jaką cię Bóg obdarzył, uproś mi łaskę nowej pracy w upm, o którą z ufnością proszę Boga, za twoim wstawiennictwem. Amen.

  autor Dana

  blog: Dana

 • dodano: 13 września 2015 11:15

  Świetna strona!

  autor Cecyliusz

  blog: http://www.pociesz.pl/profil/erwhobal

 • dodano: 10 maja 2015 20:05

  O Św. Teresko wspomóż mnie bym był dobrym człowiekiem miłując Boga i bliźnich. Strzeź mnie na zawsze jestem Twój. Amen.

  autor Łukasz

 • dodano: 27 stycznia 2015 23:08

  Św. Teresko proszę o pracę

  autor emila

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:19

  Św. Teresko proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Św. Teresko błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości dar czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 12 grudnia 2014 21:30

  Święta Teresko, proszę Cię bardzo, bardzo o łaskę otrzymania stałej pracy.

  autor pati

 • dodano: 03 lipca 2014 13:17

  Święta Tereso spraw abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Tak bardzo tego potrzebuję ale to TY wiesz najlepiej. Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

  autor malgosia

 • dodano: 21 maja 2014 9:50

  Święta Teresko błagam, aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w szukaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Proszę, aby było nas stać na chleb. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Prosze abym nie miała operacji na kolano. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Dziękuje za wspaniały wynik obrony. Daj siłę mamie i bratu. proszę o pomoc w moim życiu osobistym i zawodowym.

  autor malgosia

 • dodano: 03 maja 2014 9:38

  Święta Teresko uproś proszę przez swoje wstawiennictwo oświecenie mojego umysłu przy przyswajaniu wiedzy do obrony, w obronie pracy (w dniu 7 maja 2014) o łatwe i dobre pytania od komisji i uczestników obrony. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Błagam o wyproszenie łaski pozytywnego wyniku obrony

  autor malgosia sz

 • dodano: 17 marca 2014 11:18

  Św. Tereso dziękuje za wszystko co dla mnie uczyniłaś. Wiem, że wspierasz mnie w mych modlitwach.

  autor Agnieszka

 • dodano: 17 marca 2014 11:11

  Polecam odmawianie Nowenny Pompejańskiej (Nowenna Różańcowa) to bardzo skuteczna modlitwa tzw. nie do odparcia.

  autor Aga

 • dodano: 26 lutego 2014 18:57

  ......................

  autor Bogusia

 • dodano: 29 stycznia 2014 14:06

  Św Tereso pokornie proszę otocz płaszczem
  Twej opieki Piotra .

  autor 29 styczeń 2o14

  blog: Prosząca mama.

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++