Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa seniorów

Skocz do komentarzy

 

0_972e7_28030592_L.gif

 

abc231a3a5e7.jpg

 

serceBoże Dobry i Miłosierny- zmiłuj się nad nami .

 

Święta Maryjo,pocieszycielko nasza- módl się za nami.Święty Józefie,święta Anno, św. Joachimie módlcie się za nami.Świeci patronowie nasi-módlcie się za nami. Święci Aniołowie Stróżowie nasi- módlcie się za nami.

 

Starość pogodną i cierpliwą daj nam Panie.Starość wdzięczną i wynagradzającą- daj nam Panie.Starość cichą , pokorną i pełną Twojej pociechy- daj nam Panie.Przygotowanie sakramentalne na godzinę śmierci- daj nam Panie.Od starości samolubnej i zrzędliwej- zachowaj nas panie. Od bezużyteczności żalów i goryczy- zachowaj nas Panie.Od wspomnień  niepokojących-zachowaj nas Panie.Od pokus zwątpienia i lęków-zachowaj nas Panie.Nasze brzemię doświadczeń ciała i dusz, jako ofiarę-racz przyjąć Panie. Blaskiem żywej wiary rozjaśnij naszą starość Panie.Nadzieją naszego zmartwychwstania-przemień nas Panie.

 

O  Boże, który pozwoliłeś mi osiągnąć starość, udziel mi łaski cierpliwego znoszenia doświadczeń mego wieku tak,aby moje życie nie było dla mego otoczenia  ciężarem i próbą. ale przedmiotem zbudowania.Proszę Cię o to Jezu Ukochany.

 41102996677741683358_4n_orig.gif

733016ee8et6bnmq.gif

Litania do Najświętszego Serca Jezusa https://youtu.be/2OFItr4gHUw

Litania do Niepokalanego Serca Maryji

https://youtu.be/Zmuk8T3Q4l8

 

 Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 21 października 2016 18:31

  Fajna strona

  autor Pawel16

  blog: http://bo2s.team.free.fr/index.php?file=Members&op=detail&autor=edaci

 • dodano: 19 października 2016 23:25

  Super strona

  autor Ciocia68

  blog: http://lechangren.net/home.php?mod=space&uid=243885

 • dodano: 16 października 2016 10:58

  Extra wpis

  autor Pawel43

  blog: http://kvazzar.com/users/ericyti

 • dodano: 07 listopada 2015 14:31

  Boże Miłosierny,Mateńko nasza najdroższa błagam o łaski dla mojego wnuka,o odnalezienie się w nowej rzeczywistości.Wyproś Mateńko dla niego łaskę otwartego umysłu na wiedzę podczas studiów pomyślnych zaliczeń.Pomóż mu znależć mieszkanie na które będzie go stać.Otocz opieką jego matkę,żeby żyła w trzeżwości ,pomóż w relacjach z rodziną

  autor wierna

 • dodano: 06 marca 2015 11:15

  Proszę o modlitwę za moją żone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

  autor Adam

 • dodano: 03 lipca 2014 13:16

  Milosierny Boże spraw abym znalazła wymarzoną pracę na uczelni, abym dalej mogła rozwijać sie naukowo. Tak bardzo tego potrzebuję ale to TY wiesz najlepiej. Dopomóż mi i mojej rodzinie w problemach dnia codziennego. Chroń nas od nieszczęść i zawiści ludzi. Daj nam zdrowie i pracę.

  autor malgosia

 • dodano: 24 czerwca 2014 16:01

  Serce Jezusa i Mateńki proszę o godną starość dla wszystkich starszych osob Otrzej lzy placzącym , nakarm głodujących, pociesz poniewieranych.,Bóg zaplać

  autor Helena

  blog: ....

 • dodano: 03 maja 2014 9:37

  Święta Rodzino uproś proszę przez swoje wstawiennictwo oświecenie mojego umysłu przy przyswajaniu wiedzy do obrony, w obronie pracy (w dniu 7 maja 2014) o łatwe i dobre pytania od komisji i uczestników obrony. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia. Błagam o wyproszenie łaski pozytywnego wyniku obrony

  autor malgosia sz

 • dodano: 24 marca 2014 9:55

  Boze Wszechmogący.Dziekuje CI za wszystko,prosze o łaske i wyrozumiałość.Daj .łaskę pojednania z dziećmi

  autor domber46

  blog: miłosierdzie

 • dodano: 24 lutego 2014 15:11

  Dziękuje,za wysłuchanie mych próżb i dopiekowanie chorych rodziców i ratowanie z choroby moich dzieci.Proszę o pogodną starość.

  autor Córka.

 • dodano: 24 lutego 2014 15:11

  Dziękuje,za wysłuchanie mych próżb i dopiekowanie chorych rodziców i ratowanie z choroby moich dzieci.Proszę o pogodną starość.

  autor Córka.

 • dodano: 27 stycznia 2014 21:32

  Boże miłosierny dziękuję za wszystkie łaski.

  autor 27styczeń 2014

  blog: Lucyna

 • dodano: 26 stycznia 2014 18:53

  Matko, dziękuję za otrzymane łaski.
  Proszę w intencji Mariusza, proszę otocz go opieką, dodaj siły, napełnij serce pokojem.
  Matko, bądź z nim w tym trudnym czasie

  autor Maria

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++