Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa za DUSZE ZMARŁYCH

Skocz do komentarzy

 

305d706a064d17e2.gif 6dk22dyplkw (1).gif

 15fOY-14E-1.jpg

 

 

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 

 0_83af8_4c0364bf_L.jpg

 

Modlitwa Św.Gertrudy uwalnia z czyśćca tysiąc dusz !!!

2zxDa-64r5D-1.jpg

37_2.gifOjcze Przedwieczny, ofiaruję Ci, Najdroższą Krew Boskiego Syna Twego, Pana naszego, Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami św. dzisiaj na całym świecie odprawianymi, za dusze w Czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także w moim domu. Amen. (Jednorazowe odmówienie tej modlitwy wybawia z Czyśćca 1000 dusz)

 



 

 

 

733016ee8et6bnmq.gifLitania za  Zmarłych * kliknij

https://youtu.be/KS8Alp823L8

Nowenna za zmarłych

http://www.wspomozycielki.pl/userfiles/file/pdf/Nowenna.pdf

 

 

 



Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 23 kwietnia 2016 15:11

  Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie

  autor wiola

 • dodano: 29 listopada 2015 14:09

  Panie Miłosierny przyjmij do swojego Królestwa mojego zmarłego tate i odpuść jemu grzechy. wieczny odpoczynek racz mu dać Pnie a światłość wiekuista nichaj mu świeci na wieki wieków ,amen. Dobry Jezu a nasz Panie daj mu wieczne spoczywanie.

  autor WIOLA

 • dodano: 02 sierpnia 2015 17:52

  O wieczną radość dla Aliny, Leonarda, Mariana , Stefana, Haliny, Mieczysława, Haliny, Anny

  autor Ela

 • dodano: 27 lutego 2015 10:28

  Panie przyjmij mojego męża do Królestwa swego...przebacz mu wszystkie grzechy

  autor Lidia

 • dodano: 06 września 2014 17:52

  PROSZE O MODLITWE ZA NAGLE ZMARLEGO,MOJEGO BRATA,(50+=MLODY CZLOWIEK).jEGO DUSZA NIE JEST MI OBOJETNA-POTRZEBUJE MODLITWY.PROSZE KAZDEGO ,KTO PRZECZYTA MOJA PROSBE ,O "OJCZE NASZ I ZDROWAS MARIO..."-DZIEKUJE!!!
  PANIE BOZE WSZECHMOGACY W TROJCY JEDYNY I WZYSCY SWIECI ....O MILOSIERDZIE DLA JEGO DUSZY...PANIE WIEM ,ZE MNIE WYSLUCHASZ .
  KOCHAM CIE ABBA OJCZE ....!!!
  DZIEKUJE...DZIEKUJE....DZIEKUJE...!!!

  autor Bogusia

 • dodano: 30 sierpnia 2014 18:53

  Boże, Tyś nam przykazał czcić ojca i matkę, zmiłuj się łaskawie nad duszami moich rodziców Teresę i Bogdana i odpuść im grzechy; pozwól mi oglądać ich w radości Twej wiekuistej światłości. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen

  autor Helena

  blog: ...

 • dodano: 11 sierpnia 2014 21:46

  boze dlaczego mi go zabrales zbaw jego dusze wieczy odpoczynek racz mu dac panie twoja gabrysia

  autor gabrysia

 • dodano: 10 maja 2014 23:27

  Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie

  autor Marcin

 • dodano: 19 kwietnia 2014 17:00

  Panie Jezu Proszę najpokorniej w intencji dusz Tobie wiadomych. Dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie.
  Bóg zapłać

  autor Marcin

 • dodano: 24 marca 2014 9:23

  Wieczny odpoczynek daj Panie wszystkim zmarłym z mojej rodziny i krewnym, a światłość wiekuista niech im świeci niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.

  autor Adaś

  blog: http://modlitw100.bloog.pl

 • dodano: 10 marca 2014 18:58

  Proszę za dusze Panu Bogu wiadome. dobry Jezu a nasz Panie daj im wieczne spoczywanie

  autor Marcin

 • dodano: 24 lutego 2014 14:59

  za duszami św.p. krewnych moich rodziców moich brata ,dziadków moich,sąsiadow moich którzy stoją nadrodze ktorą rozgraniczam i przeprowadzam do mojego domu,a korą mi chce odebrać podstępny sąsiad ze swoją mafią. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym Amen.

  autor Maria

 • dodano: 24 lutego 2014 14:59

  za duszami św.p. krewnych moich rodziców moich brata ,dziadków moich,sąsiadow moich którzy stoją nadrodze ktorą rozgraniczam i przeprowadzam do mojego domu,a korą mi chce odebrać podstępny sąsiad ze swoją mafią. Niech odpoczywają w pokoju wiecznym Amen.

  autor Maria

 • dodano: 09 lutego 2014 15:49

  Dobry Boże,miej miłosierdzie dla mojej mateczki Ireny,wieczny odpoczynek racz dać jej Panie..

  autor dorota

 • dodano: 09 lutego 2014 15:12

  Proszę o modlitwę
  W intencji Śp. Tadeusza i dusz Panu Bogu wiadomych
  wieczne odpoczywanie racz im dać Panie
  Bóg zapłać

  autor Marcin

 • dodano: 27 stycznia 2014 21:23

  ZA zmarłych z naszej rodziny a zwłaszcza
  za tatę . wieczne odpoczywanie racz im
  dać Panie .

  autor 27styczeń 2014

  blog: Lucyna

 • dodano: 24 stycznia 2014 23:29

  Akt osobistego poświecenia się Najświętszej Krwi Jezusa Chrystusa.
  W pełnej świadomości mojej nicości a zarazem Twojej o miłosierny Zbawicielu wielkości upadam do Twoich stóp i dziękuje Ci za tak wiele dowodów łask, które Ty mnie niewdzięcznemu stworzeniu okazałeś, a szczególnie że Ty mnie przez Twoją Najświętszą Krew uwolniłeś z szatańskiej mocy zepsucia. W obecności mojej ukochanej Matki Maryi, mojego Anioła Stróża, moich Świętych Patronów, całego Dworu Niebieskiego poświęcam się o Najukochańszy Jezu, z całą szczerością serca, jak najdobrowolniej, Twojej Najdroższej Krwi, przez którą Ty cały Świat odkupiłeś od grzechu , śmierci i piekła.
  Ja… przyrzekam Ci, licząc na pomoc Twojej łaski, z całych mych sił i według mych możliwości, budzić i rozszerzać nabożeństwo do Twojej Najświętszej Krwi i Miłości wynagrodzić i Tobie zadośćuczynić za tak liczne profanacje i znieważenia, które ludzie Twojej Najdroższej Cenie naszego Zbawienia zadają.
  O! Gdyby można było moje własne grzechy, moją oziębłość i wszystkie moje zniewagi, którymi Ciebie o Najdroższa Krwi kiedykolwiek znieważyłem, unicestwić!
  Patrz, o najukochańszy Jezu, oto ofiaruję Ci też miłość, cześć i uwielbienie, które Twoja Najświętsza Matka, Twoi wierni uczniowie i wszyscy Święci, Twojej Najdroższej Krwi przynieśli. Proszę Cię, zechciej nie myśleć więcej o mojej dotychczasowej niewierności i oziębłości, a wszystkim bluźniercom zechciej wszystko przebaczyć.
  Pokrop o Boski Zbawicielu Twoją Najświętszą Krwią mnie jak również wszystkich ludzi, abyśmy Cię o Ukrzyżowana Miłości Zbawiciela, od razu, całym sercem miłowali i cenę naszego Odkupienia po wszystkie czasy jak najgodniej czcić mogli. Amen
  (Pan Jezus objawił Św. Gertrudzie Wielkiej, że jednorazowe odmówienie tej modlitwy,
  uwalnia 1.000 tysiąc dusz z czyśćca)
  Ojcze Przedwieczny , ofiaruję Ci najdrogocenniejszą Krew Boskiego Syna Twego Pana naszego,, Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami Świętymi na całym świecie dzisiaj odprawianymi, za dusze w czyśćcu cierpiące, za umierających za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele Powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także w moim domu. Amen.

  autor czarek

  blog: czarek

 • dodano: 22 stycznia 2014 13:37

  dla naszej ukochanej corki i jej meza Wieczny odpoczynek racz im dac Panie ,a swiatłosc wiekuista niechaj im swieci na wieki wieków Niech im ziemia niemiecka bedzie lekka,bo byli Polakami ,a tam są pochowani .Rodzice i tesciowie nasza Corka Aleksandra i zięc Romuald

  autor mama

  blog: tata

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++