Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa do Św.Tadeusza Judy** w sprawach beznadziejnych

Skocz do komentarzy

0_97d5d_15c50fe3_L.gif 

15hxy-1i7-1.jpg

0_9f9aa_a151b807_S.jpgŚwięty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej  opiece. Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach. Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek. Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Litania do św. Judy Tadeusza * kliknij733016ee8et6bnmq.gif

https://youtu.be/jb8lkq9bGE4Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 10 czerwca 2016 21:36

  Święty Judo Tadeuszu proszę o wstawiennictwem do Miłosiernego Boga z prośbą o pozytywne rozwiązanie trudnych i. zarazem beznadziejnych spraw zawodowych i finansowych, żebyśmy mogli w krótkim czasie rozwiązać pozytywnie wszystkie nasze kłopoty.Wstawiaj się za nami orędowniku w sprawach beznadziejnych i rozpaczliwych.

  autor hbp@onet.pl

 • dodano: 10 grudnia 2015 12:17

  Święty Judo Tadeuszu całym sercem proszę Cię o szczęśliwy powrót do Ojczyzny i mojej rodziny.
  Proszę o to abym mogła spędzić Boże Narodzenie z najbliższymi. Tylko Ty wiesz jak ważne jest to dla mnie.

  autor Ana

 • dodano: 06 grudnia 2015 16:40

  Św.Judo Tadeuszu błagam ,abym nie dostała upomnienia w pracy,aby kierowniczka Anna przestała mnie żle traktować.Św.Judo Tadeuszu błagam pomóż,abym była lepszą pracownicą,aby na mnie nie przyszła reklamacja.Św.Judo Tadeuszu Błagam Pomóż.

  autor 5555

  blog: Monika

 • dodano: 02 grudnia 2015 13:21

  Proszę z prowadz mi córki na ziemię rodzinną z miast wraz z rodzinami,niech zamieszkają i szczęśliwie rozmnażają się.

  autor Maria

 • dodano: 25 listopada 2015 18:31

  Sw. Tadeuszu, prosze Cie pomoz mi splacic dlugi, sprzedac dom, wyjsc z kłopotów finansowych, spraw cud, blagam, nie mam siły żeby dalej zyc, boje sie. Modl sie za mna.

  autor Beata

 • dodano: 20 listopada 2015 12:38

  Swięty Tadeuszu Judo, błagam o wsparcie i cud w mojej tragicznej sytuacji finansowej. Oświeć mnie w moim życiu i oświeć moje dzieci Wspieraj nas i proszę pomóż mi, spraw cud w przyszłym tygodniu i daj mi siły i wsparcie. Boje się tego co spowodowałam i wszelkich konsekwencji mojej głupoty i przywar. Ale proszę cię uczyń cud i wesprzyj mnie łaską swoją. Proszę pokornie.

  autor aga

 • dodano: 06 października 2015 12:29

  Św.Judo Tadeuszu błagam pomóż,aby w moim życiu pojawił się Tomasz,abyśmy byli razem i stworzyli rodzinę .Uproś mi łaskę i spraw,abyśmy byli razem.

  autor 9999

  blog: Monika

 • dodano: 13 września 2015 13:59

  Intrygująca strona!

  autor Max

  blog: http://www.coc-llc.com/author/poplawhisca

 • dodano: 03 sierpnia 2015 13:53

  Św.Judo Tadeuszu pokornie proszę o uzdrowienie mojej kochanej synowej Moniki która ma maleńkie dziecko o uzdrowienie z ciężkiej choroby i o powrót radości i spokoju w domu moich dzieci.

  autor Peter

 • dodano: 02 czerwca 2015 8:40

  Sw.JUDO TADEUSZU prosze o zdrowie dla syna,dobra prace dla niego i jego dziewczyny, oraz godziwe zarobki. Blagam o pomoc w wyjsciu z problemow finansowych.Sw. Judo wstaw sie u Jezusa za nami.

  autor anna

  blog: zatroskana.

 • dodano: 11 maja 2015 12:44

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cie o wstawiennictwo w rozwiązaniu moich ogromnych problemów finansowych, proszę dopomóż mi spłacić moje długi,zobowiązania i odzyskać spokój.

  autor Aga

 • dodano: 11 maja 2015 12:41

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cie o wstawiennictwo w rozwiązaniu moich problemów finansowych,proszę dopomóż mi abym mogła jak najszybciej wyzwolić się ze zobowiązań i odzyskać spokój.

  autor Aga

 • dodano: 17 kwietnia 2015 19:25

  ŚWIĘTY TADEUSZU POMÓŻ ŻEBY MÓJ TATUŚ WYZDROWIAŁ. ŻEBY CHOROBA SIĘ WYCOFAŁA. POMÓŻ BŁAGAM. ZROZPACZONA CÓRKA.

  autor ZROZPACZONA CÓRKA

 • dodano: 15 marca 2015 8:19

  Chciałabym być naprawdę szczęśliwa ....

  autor ola

 • dodano: 05 marca 2015 12:27

  Proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

  autor Adam

 • dodano: 28 lutego 2015 11:47

  Hi,
  Thank you so much for your visit to my weblog.
  unfortunately, I do not understand, read or write Polish language. But I have it translated, my language is Dutch.
  You have a wonderful weblog, congratulations!!!
  Sending much love and regards,
  With love from Belgium,

  Roland

  autor Roland

  blog: http://www.bloggen.be/variables

 • dodano: 19 lutego 2015 19:11

  Módlcie się do Matki Bożej Pompejańskiej(Nowenna Pompejańska ) to modlitwa nie do odparcia.

  autor Aga

 • dodano: 11 lutego 2015 13:23

  Święty Judo Tadeuszu błagam Cie o wstawiennictwo w rozwiązaniu moich problemów finansowych,proszę dopomóż mi abym mogła jak najszybciej wyzwolić się ze zobowiązań i odzyskać spokój.

  autor ewi

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:15

  Święty Tadeuszu Judo proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Święty Tadeuszu błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości Ddr czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 17 grudnia 2014 2:16

  swiety Tadeuszy bardzo prosze o znalezieniu mi dobrej pracy i dobrych ludzi mojego domu lokatorow

  autor jozefa

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++