Bloog Wirtualna Polska
Są 1 264 272 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwa.poswięcenie się św Michałowi Archaniołowi

Skocz do komentarzy

0_a5f54_182ae824_L.png

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgO wielki Książę Niebieski, najwierniejszy Stróżu Kościoła, święty Michale Archaniele, oto ja, chociaż bardzo niegodny Twego oblicza, jednak ufny w Twą dobroć, powodowany potężnym wpływem Twoich modlitw i licznymi Twymi dobrodziejstwami, staję przed Tobą w towarzystwie mego Anioła Stróża i w obecności wszystkich Aniołów Niebieskich, których biorę za świadków mego nabożeństwa ku Tobie ........

 

Ciebie dziś obieram za swego szczególnego obrońcę i orędownika. Postanawiam sobie mocno czcić Cię zawsze i usilnie szerzyć Twoją cześć. Bądź moją mocą przez całe życie, abym nigdy nie obraził Pana Boga myślą, słowem lub uczynkiem. Broń mnie przeciw wszelkim pokusom szatańskim, głównie przeciw tym, które atakują wiarę i czystość, a w godzinę śmierci uproś pokój mej duszy i zaprowadź do ojczyzny wiecznej. Amen.

 

serceŚwięty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

 0_8532e_705ea8ed_orig.gif

Sanktuarium sw. Michala Archanioła

http://www.santuariosanmichele.it/

 

Koronka Uwielbienia Boga ze Św. M. Archaniołem i Chórami Aniolów * kliknij:733016ee8et6bnmq.gif

https://youtu.be/h17qIJinSmY

 

 

 

 

 

 Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 19 października 2016 22:22

  Tak trszymać

  autor Zbynek7

  blog: http://www.hkqzedu.com.cn/member/index.php?uid=aryrig

 • dodano: 30 września 2016 16:41

  Proszę o modlitwę za mnie i moich najbliższych O szczęśliwe rozwiązanie wszystkich naszych trudnych spraw O spokój dla mnie i całej rodziny o przemianę serca u moich dzieci i męża. Proszę o szczęśliwe i pomyślne rozgraniczenie drogi do mojego domu rodzinnego która jest spółką i działki kolo domu rodzinnego i udroznienie fosy na wodę deszczowa która niszczy sąsiad i żona jego grożąc mi. Proszę o ochronę wsadzie i na rozgraniczeniu drogi do domu i dojazdach dzieci do domu. Proszę o szczęśliwe i pomyślne załatwienie sprawy w sądzie.

  autor maria

  blog: prosba

 • dodano: 26 grudnia 2015 20:11

  Archaniele z Archaniołów dziękuję

  autor a

 • dodano: 06 grudnia 2015 17:00

  Św.Michale Archaniele błagam ,abym nie dostała upomnienia w pracy,aby reklamacje anulowano.Św.Michale Archaniele spraw,aby Anna kierowniczka przestała mnie tak żle traktować,aby przestała mnie obgadywać,a ja abym była lepszą pracownicą.

  autor 5555

  blog: Monika

 • dodano: 02 grudnia 2015 13:15

  Proszę o załatwienie sprawy w sądzie.
  O pomoc Toją Pnie proszę.

  autor Maria

 • dodano: 05 października 2015 11:27

  Św.Archaniele Michale Proszę Cię o szczerą i odwzajemnioną miłość Tomka spraw,aby jego serce otworzyło się na moje,abyśmy byli razem i założyli rodzinę.Kochany Archaniele Michale Błagam o cud Pomóż mi i spraw abyśmy byli razem.

  autor 1122

  blog: Monika

 • dodano: 30 września 2015 16:45

  Święty Archaniele Michale Błagam,aby na mnie nie przyszła reklamacja,abym była dobrą pracownicą.Proszę Cię,bądż przy mnie,abym nie popełniła błędu w pracy.Archaniele Michale nie opuszczaj mnie.Monika

  autor 5555

  blog: MONIKA

 • dodano: 22 marca 2015 3:32

  Ciekawy wpis!

  autor Seweryna

  blog: http://tinyurl.com/lxwrzum

 • dodano: 05 marca 2015 12:24

  proszę o modlitwę za moją zone Kasie by dobry Bóg uwolnił ją z mocy szatana i nałogów:alkoholizmu,przeklinania,palenia,lekomani i za znajomych z podobnymi nałogami.Za wszystkich zmarłych z mojej rodziny i zmarłych znajomych.Za mame,córke,brata,Asie,Zdzicha.Za dusze zapomniane,cierpiące w czyśćcu i potrzebujące modlitwy.Za ludzi grzesznych i niewierzących.Za znajomych z pracy by zawrócili na Bożą droge.Za mnie.Boże,niech nie moja,ale Twoja wola się stanie!

  autor Adam

 • dodano: 19 lutego 2015 18:56

  Św. Judo proszę cię wstaw się za mną do Boga.

  autor Aga

 • dodano: 12 lutego 2015 9:30

  Miej mnie w swojej opiece i poprowadź drogą do wiecznego zbawienia

  autor anna s

 • dodano: 01 lutego 2015 19:53

  Św.Michale Archaniele z Tobą pójdę drogami przez życie, proszę miej mnie pod swoją opieką i chroń przed każdym złem.

  autor "

 • dodano: 06 stycznia 2015 13:14

  Święty Michale Archaniele proszę o wstawiennictwo w moich prośbach aby w domu było zdrowie, praca i zrozumienie. Błagam o pomoc w poszukiwaniu dobrych i stałych pracowników oraz pomoc w rozkręceniu firmy. Św. Michale błagam z całych sił o pomoc w zmianie pracy na wymarzoną uczelnię. Proszę przez Ducha Świętego o dary dla mnie dar mądrości Ddr czystego rozumu, dar inspiracji, dar ożywienia twórczego oraz dar natchnienia przy pisaniu książek, artykułów i prac naukowych. Proszę aby bratu udało się rozwijać biznes. Proszę o pomoc w moim życiu osobistym abyś postawił na mojej drodze dobrego wykształconego i wiernego męża. Dziękuję za dotychczas otrzymane łaski. Wiem, że to, co do tej pory osiągnęłam, to wyłącznie dzięki Tobie, Twojej pomocy. Kocham Cię bardzo i proszę o wstawiennictwo w kolejnych etapach mojego życia.

  autor malgosia sz

 • dodano: 15 grudnia 2014 10:33

  Najwspanialszy Orędowniku dziękuję

  autor a

 • dodano: 21 listopada 2014 22:12

  Dziękuję

  autor a

 • dodano: 16 listopada 2014 19:23

  dziekuje

  autor a

 • dodano: 26 października 2014 19:47

  Dziękuję

  autor a

 • dodano: 21 października 2014 23:42

  Najwspanialszy Archaniele dziękuję

  autor a

 • dodano: 16 października 2014 0:06

  dziękuję

  autor a

 • dodano: 09 października 2014 18:08

  Dziękuję

  autor a

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++