Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 242 949 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Kategorie

Modlitwy -- Skrzynka Intencji

 

 

0_7caf8_a51a0891_M.jpg

 

.k,Mzc2NDA3ODYsODk4MTQ5,f,abc (1).gif

"Dlaczego zamartwiacie się i niepokoicie? Zostawcie mnie troskę o wasze sprawy, a wszystko się uspokoi , mówiąc Mi: Ty się tym zajmij Jezu".

717143.gifOjcze nasz, któryś jest w niebie: święć się imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja, jako w niebie tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie, ale nas zbaw ode złego. Amen.

 

 

"Drogi Jezu .to wielkie błogosławieństwo mieć takiego przyjaciela jak Ty ! Wierzę ,że jesteś zdolny wyłuskać piękno z mych straconych marzeń, radość z mojego smutku, pokój z mych problemów. Muszę jednak wyznać, że często przez własną ułomność i trudności, z którymi się zmagam , czuję że nie mogę ruszyć z miejsca. Pomóż mi zanosić je wszystkie Tobie, byś mógł je cudownie przemienić."
  


 

 

 

 

 

 ab38.gif

*Boże, obdarz nasze czasy dniami pokoju*

 

 

 

hands.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KSIĘGA GOSCI KNIHAGUESTBOOK aniol59_Yl_thumb.jpg

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (325) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Matki Bożej Częstochowskiej

2270379 (1).gifPOD TWOJĄ OBRONĘ

 

smile46.gifPod Twoją obronę uciekamy się, święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich złych przygód racz nas zawsze wybawiać, Panno chwalebna i błogosła-wiona. O Pani nasza, Orędowniczko nasza, Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza. Z Synem Swoim nas pojednaj, Synowi Swojemu nas polecaj, Swojemu Synowi nas oddawaj.
 

 

Kaplica cudownego obrazu733016ee8et6bnmq.gif

https://youtu.be/_VnVDNzdIBg

 

http://www.jasnagora.pl

 

 

 

 

 

Litania do Matki Bożej Częstochowskiej

https://youtu.be/uamEcEgCX60

Koronka do Matki Bożej Częstochowskiej

https://youtu.be/p1SDdxnofhw

 

 

DOBRA MATKO - ELENI

https://youtu.be/DmF1RFVtUIw

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (319) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Świętego Jana Pawla II

0_14db37_37b9c719_L (1).gif

15fOY-11L-1.jpg

 

 

Kula ziemska.gifJanie Pawle II nasz Święty orędowniku ** Wspomożycielu w trudnych sprawach *Ty , który swoim życiem świadczyłeś wielką miłość do Boga i ludzi. Prowadząc nas drogą Jezusa i Maryji w umiłowaniu obojga, pragnąc pomagać innym. Przez miłość i wielkie cierpienie ofiarowane za bliźnich, co dzień zbliżałeś się do świętości. Pragnę prosić Cię o wstawienictwo w mojej sprawie........ Wierząc ,że przez Twoją wiarę,modlitwę i miłość pomożesz zanieść ją do  Boga , z ufnością w miłosierdzie i moc Twojej papieskiej modlitwy , pragnę przez Jezusa i Maryję za Twoim przykładem, zbliżyc się do nieba.

 

Wirtualny  spacer Wadowice:733016ee8et6bnmq.gif

 

http://tusiezaczelo.wkraj.pl/index.php?start=70462&desc=+Bazylika+Ofiarowania+NMP#/70462/0Wadowice 

 

 

Grób Jana Pawła II - kliknij -http://www.vaticanstate.va/content/vaticanstate/it/monumenti/webcam/tomba-del-beato-giovanni-paolo-ii-.html

 

 

Rożaniec  z Św.Janem Pawlem II ** kliknij

https://youtu.be/AyqbhKqCKTY

 

 

Litania do Świętego Jana Pawła II

 

https://youtu.be/BnXl4J178Ts

  0_979c9_b1246905_orig.gif

Modlitwa św. Jana Pawła II o pokój na świecie...

 

Boże ojców naszych, wielki i miłosierny! Panie życia i pokoju, Ojcze wszystkich ludzi. Twoją wolą jest pokój, a nie udręczenie. Potęp wojny i obal pychę gwałtowników. Wysłałeś Syna swego Jezusa Chrystusa, aby głosił pokój bliskim i dalekim i zjednoczył w jedną rodzinę ludzi wszystkich ras i pokoleń.

 

Usłysz krzyk wszystkich Twoich dzieci, udręczone błaganie całej ludzkości. Niech już nie będzie więcej wojny – złej przygody, z której nie ma odwrotu, niech już nie będzie więcej wojny – kłębowiska walki i przemocy. Spraw, niech ustanie wojna (…), która zagraża Twoim stworzeniom na niebie, na ziemi i w morzu.

 

Z Maryją, Matką Jezusa i naszą, błagamy Cię, przemów do serc ludzi odpowiedzialnych za losy narodów. Zniszcz logikę odwetów i zemsty, a poddaj przez Ducha Świętego nowe rozwiązania wielkoduszne i szlachetne, w dialogu i cierpliwym wyczekiwaniu – bardziej owocne niż gwałtowne działania wojenne.

 

Ojcze, obdarz nasze czasy dniami pokoju. Niech już nie będzie więcej wojny. Amen.

 

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (174) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwy o Cud do św. Peregryna (patron chorych na raka)

 0_125f66_b6360882_L.gif

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgPanie Jezu, staję przed Tobą taki jaki jestem.Przepraszam za moje grzechy, żałuję za nie,proszę przebacz mi.W Twoje Imię przebaczam wszystkim cokolwiek uczynili przeciwko mnie.Wyrzekam się szatana, złych duchów i ich dzieł.Oddaję się Tobie Panie Jezu całkowicie teraz i na wieki.Zapraszam Cię do mojego życia, przyjmuję Cię jako mojego Pana, Boga i Odkupiciela.Uzdrów mnie, odmień mnie, wzmocnij na ciele, duszy i umyśle.Przybądź Panie Jezu,osłoń mnie Najdroższą Krwią Twoją i napełnij Swoim Duchem Świętym.Kocham Ciebie Panie Jezu. Dzięki Ci składam.Pragnę podążać za Tobą każdego dnia w moim życiu.Amen.Maryjo Matko moja, Królowo Pokoju,Święty Peregrynie Patronie chorych na raka,Wszyscy Aniołowie i Święci,proszę przyjdzie mi ku pomocy....

/Odmawiaj tę modlitwę z wiarą, bez względu na to jak się czujesz. Kiedy dojdziesz do takiego stanu, że będziesz szczerze pojmował każde słowo całym swoim sercem, doznasz duchowej łaski. Doświadczysz obecności Jezusa i On odmieni całe twoje życie w bardzo szczególny sposób. Przekonasz się./

o. Peter Mary Rookey OSM

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (725) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa.poswięcenie się św Michałowi Archaniołowi

0_a5f54_182ae824_L.png

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgO wielki Książę Niebieski, najwierniejszy Stróżu Kościoła, święty Michale Archaniele, oto ja, chociaż bardzo niegodny Twego oblicza, jednak ufny w Twą dobroć, powodowany potężnym wpływem Twoich modlitw i licznymi Twymi dobrodziejstwami, staję przed Tobą w towarzystwie mego Anioła Stróża i w obecności wszystkich Aniołów Niebieskich, których biorę za świadków mego nabożeństwa ku Tobie ........

 

Ciebie dziś obieram za swego szczególnego obrońcę i orędownika. Postanawiam sobie mocno czcić Cię zawsze i usilnie szerzyć Twoją cześć. Bądź moją mocą przez całe życie, abym nigdy nie obraził Pana Boga myślą, słowem lub uczynkiem. Broń mnie przeciw wszelkim pokusom szatańskim, głównie przeciw tym, które atakują wiarę i czystość, a w godzinę śmierci uproś pokój mej duszy i zaprowadź do ojczyzny wiecznej. Amen.

 

serceŚwięty Michale Archaniele, broń nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obroną. Niech go Bóg poskromić raczy, pokornie prosimy, a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne złe duchy, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

 0_8532e_705ea8ed_orig.gif

Sanktuarium sw. Michala Archanioła

http://www.santuariosanmichele.it/

 

Koronka Uwielbienia Boga ze Św. M. Archaniołem i Chórami Aniolów * kliknij:733016ee8et6bnmq.gif

https://youtu.be/h17qIJinSmY

 

 

 

 

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (75) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Św.Tadeusza Judy** w sprawach beznadziejnych

 

15hxy-1i7-1.jpg

0_9f9aa_a151b807_S.jpgŚwięty Judo Tadeuszu, potężny mój Obrońco i opiekunie, w trosce i opuszczeniu oddaję się Twej cudownej  opiece. Wdzięczny Ci jestem za wszystkie łaski, jakie dla mnie już wyjednałeś, a proszę Cię i nadal wspieraj mnie w pracy, pocieszaj w smutku, strzeż przed pokusą. Bądź moją mocą w trudnościach, osłoną w niebezpieczeństwach. Spraw, abym z Bogiem się budził i z Bogiem szedł na spoczynek. Dzień po dniu prowadź mnie coraz bliżej Serca Jezusowego, abym spoczął w Nim po trudach i walkach życia, a zamiast miłości własnej, pychy i zniechęcenia, niech w mym sercu zapanuje miłość, ofiarność i pokora. Amen.

 

Litania do św. Judy Tadeusza * kliknij733016ee8et6bnmq.gif

https://youtu.be/jb8lkq9bGE4+++ WPISZ PROŚBĘ *** (52) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Bł. Ojca Pio

0_107384_986ae520_XL.png

 

0_b8766_fad42a46_S.pngBłogosławiony Ojcze Pio, z przekonaniem uczyłeś, że Opatrzność Boża mieszając radość ze łzami w życiu ludzi i całych narodów prowadzi do osiągnięcia ostatecznego celu; że za widoczną ręką człowieka jest zawsze ukryta ręka Boga, wstawiaj się za mną, bym w mojej trudnej sprawie ........... którą przedstawiam Bogu, przyjął z wiarą Jego Wolę.  Ojcze nasz,  Chwała Ojcu 

733016ee8et6bnmq.gif

LITANIA DO O.PIO** Kliknij 

https://youtu.be/VYCXFc3j088

Ciekawa strona O. Pio

http://www.padrepio.catholicwebservices.com/POLSKA/POLSKA_index.htm

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (50) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św.Antoniego

0_125f77_393dab92_L.png

 

 

 

0_94ca5_d4f3d12d_S.pngPomnij, o Święty Cudotwórco Antoni, że nigdy nie słyszano, aby kto uciekając się do ciebie, twej pomocy wzywając, miał być od ciebie opuszczony. Tą nadzieją ożywiony, ufny w twoje możne orędownictwo, uciekam się do ciebie, któryś tak bogaty w łaski i tak bliski Bożemu Dzieciątku Jezus. 
O przesławny głosicielu słowa Bożego, nie odrzucaj modlitwy mojej.... a racz ją dołączyć do prośby swojej u tronu bożego. O błogosławiony, o cudowny, o możny Święty Antoni, racz wysłuchać modlitwę moją, abym doznał pomocy i pocieszenia w trudnościach i potrzebach moich. 
Usłysz głos modlitwy mojej wraz z chórem twych "Małych Braci" i sierot które ciebie o łaskę dla mnie proszą. Amen.

 

Litania do św, Antoniego* kliknij733016ee8et6bnmq.gif

https://youtu.be/4eSnMfRno7E

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (108) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św. Rity -patronki spraw trudnych.

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgŚwięta Rito, posłuszna córko swoim rodzicom, kochająca małżonko gwałtownego męża, cierpliwa matko dwojga trudnych dzieci, dobrotliwie wyrozumiała współsiostro w klasztornej wspólnocie, cudowna współtowarzyszko cierpień ukochanego Pana. Ty znasz ludzi oraz ich nędzę. Ty wiesz także o palących troskach mego niespokojnego serca. Bezgraniczna ufność w moc Twego orędownictwa prowadzi mnie do Ciebie. Pomogłaś niezliczonym ludziom. W rozpaczliwych i prawie beznadziejnych wypadkach byłaś ostatnią ucieczką dla proszących Cię z wiarą. Nie opuszczaj mnie także w mojej wielkiej potrzebie ..... (wymienić ją). Ty doświadczyłaś wielu cierpień i stałaś się godną nosić na swym czole ranę cierniowej korony. Dopomóż mi także iść moją drogą, i nieść mój krzyż razem z Chrystusem, aby zaprowadził mnie do nieba. Amen

 

Nowenna do św. Rity kliknij733016ee8et6bnmq.gif

https://youtu.be/HEDRB_oJXvg

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (70) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do...Św. Moniki....matki św. Augustyna

0_1afbd4_dfba91c0_L.png15fOY-13w-1.jpg

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgŚwięta Monika kochała Boga i bliźnich, rodzinę i swego „syna marnotrawnego”, o którym nieustannie pamiętała w modlitwie, także wówczas, gdy ścieżki jego życia bardzo  poplątały i oddaliły się od jej dróg.

 

 
Boże, który ulitowałeś się nad łzami św. Moniki i na gorące jej prośby nie tylko nawrócenie jej syna św Augustyna , ale i jeszcze tak wielką świętość mu udzieliłeś daj nam łaskę modlenia się z równą jak ona gorliwością i pokorą za dzieci nasze dobre i trudne, ażebyśmy mogli uprosić ich zbawienie, a przez to i na własne zasłużyli, przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który żyje i króluje na wieki wieków.

linie_123bloger_com_290.gif

 

Św. Monika, , jest patronką żon, matek, wdów, szczególnie kobiet, które proszą o przemianę i nawrócenie dla swoich mężów i dzieci.

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (94) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa Św. Rafała Archanioła.,Modlitwa do Św. Jakuba

130747738_2452.png

k,Mzc2NDA3ODYsODk4MTQ5,f,15hxy-1fR-1 (1).jpg

Święty Rafale Archaniele, który czuwasz przed majestatem Bożym i z polecenia Stwórcy, byłeś przewodnikiem w niebezpiecznej wędrówce Tobiasza. Czuwaj nad drogami naszego życia, ostrzegaj przed niebezpieczeństwami jakie nas zgubić mogą Ty odpędzałeś demony i uzdrawiałeś mocą Bożą. Broń nas przed uległością złu, a gdy zdrowie i życie nasze zagrożone będzie, wstawiaj się za nami u Boga, przedstawiaj nasze sprawy i bądź nam

pomocny....... Amen.

https://youtu.be/pdNn2gZT7Ek?list=UUruMPVFTepDbjbyKfFXhMBg733016ee8et6bnmq_SA_orig.gif

 

0_bdb47_8d3ef090_L.gif

 

15fOY-14J-1.gif

Modlitwa do św. Jakuba Starszego Apostoła

Święty Jakubie, Patronie nasz, Twojej się opiece w szczególniejszy sposób dzisiaj polecam i proszę Cię, abyś mnie i moich bliskich swoim wstawiennictwem przed Bogiem wspierał i ratował we wszystkich potrzebach naszych. 

Proszę Cię, wyjednaj mi łaskę wiernego naśladowania cnót Twoich. 

Spraw to, o drogi Patronie, abym Bogu dochował wierności pośród wszelkich przygód tego życia i zasłużył sobie na łaskę szczęśliwej śmierci. Amen. 

Autor: Adam Brzozowski

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (65) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św. Łucji --choroby oczu

0_5d4ad_f03cd8c6_L.gif

10b302814798.jpg

serce0_1404ec_8b29132c_S (1).pngDuchu Święty zdroju łaski i miłości , Ty w swoim uprzedzającym działaniu obdarzyłeś św, Łucję Bożą miłością , a ona wspaniałomyślnie odpowiedziała. Teraz oręduje za nami w niebie , błagam Cię Duchu Pocieszycielu natchnij moją modlitwę i udziel mi łaski o którą przez wstawiennictwo św, Łucji proszę..........+++ WPISZ PROŚBĘ *** (364) | *** CZYTAJ PROSBE****

.Modlitwa - za niewinne ofiary alkocholizmu....przeciw nałogom...

 0_14db30_e49998a4_XL.gif

140786181839512_4_gK_orig.gif

 

smile46.gifPanie Jezu Chryste, spójrz z miłością na tych, którzy uginają się pod ciężarem alkoholizmu najbliższych. Bądź im pomocą i pokrzepieniem. Ulżyj w tych cierpieniach. Wejrzyj szczególnie na dzieci żyjące w rodzinie alkoholików. Prosimy, wysłuchaj ich prośby, by przez całkowite wyleczenie się z alkoholizmu bliskich.  domy ich znów stały się ośrodkami dobra, nadziei, pokoju i miłości.

0_979d4_76bba976_orig.gif

smile46.gifUzdrów mnie z przyczyn sięgania po … (wymień swoje uzależnienie). Oczyść moje intencje. Wzmocnij moją słabą wolę. Uwolnij od skutków, które to uzależnienie spowodowało. Napełnij mnie odwagą pójścia pod prąd obiegowym opiniom. Umocnij we mnie pragnienie życia w wewnętrznej wolności. Pomóż pokonywać Twoją mocą napięcia ciała i niewłaściwe pragnienia. Napełniaj mnie Bożym Słowem przez czytanie Pisma św. i płynącą z Eucharystii Bożą miłością, której mi stale brakuje. Kształtuj moje wnętrze i naucz mnie stawiać sobie wymagania.+++ WPISZ PROŚBĘ *** (10) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa seniorów

 

0_972e7_28030592_L.gif

 

abc231a3a5e7.jpg

 

serceBoże Dobry i Miłosierny- zmiłuj się nad nami .

 

Święta Maryjo,pocieszycielko nasza- módl się za nami.Święty Józefie,święta Anno, św. Joachimie módlcie się za nami.Świeci patronowie nasi-módlcie się za nami. Święci Aniołowie Stróżowie nasi- módlcie się za nami.

 

Starość pogodną i cierpliwą daj nam Panie.Starość wdzięczną i wynagradzającą- daj nam Panie.Starość cichą , pokorną i pełną Twojej pociechy- daj nam Panie.Przygotowanie sakramentalne na godzinę śmierci- daj nam Panie.Od starości samolubnej i zrzędliwej- zachowaj nas panie. Od bezużyteczności żalów i goryczy- zachowaj nas Panie.Od wspomnień  niepokojących-zachowaj nas Panie.Od pokus zwątpienia i lęków-zachowaj nas Panie.Nasze brzemię doświadczeń ciała i dusz, jako ofiarę-racz przyjąć Panie. Blaskiem żywej wiary rozjaśnij naszą starość Panie.Nadzieją naszego zmartwychwstania-przemień nas Panie.

 

O  Boże, który pozwoliłeś mi osiągnąć starość, udziel mi łaski cierpliwego znoszenia doświadczeń mego wieku tak,aby moje życie nie było dla mego otoczenia  ciężarem i próbą. ale przedmiotem zbudowania.Proszę Cię o to Jezu Ukochany.

 

733016ee8et6bnmq.gif

Litania do Najświętszego Serca Jezusa https://youtu.be/2OFItr4gHUw

Litania do Niepokalanego Serca Maryji

https://youtu.be/Zmuk8T3Q4l8

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (18) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św. Tereski i do Św. Zofii z córkami

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgŚwięta Teresko o umiłowany Kwiecie Jezusa, uśmiechnij się do nas i rzuć na nas i na wszystkich ludzi deszcz róż, który by nam przypomniał nieskończoną miłość Boga naszego i wiekuiste wesele, jakie nam zgotował w niebie, gdzie mamy nadzieję wraz z Tobą Miłosierdzie Jego wyśpiewać na wieki. Amen.

 

O święta Tereso od Dzieciątka Jezus, przez przedziwną moc czynienia cudów jaką cię Bóg obdarzył, uproś mi łaskę ......., o którą z ufnością proszę Boga, za twoim wstawiennictwem. Amen.

Kliknij733016ee8et6bnmq.gif

Żyć miłością św. Tereska od dzieciątka Jezus 8 kliknij

https://youtu.be/4CjY6zXxdEE

659047g11eyzv10l.gif

Modlitwa do św. Zofii z corkami

 

0_c25cf_f53581f6_XL.gif

Święta Zofio z trzema córkami  Wiarą ,Nadzieją ,Miłością modli się za nami prośimy...Boże, któryś świętą Zofię przedziwnym męstwem matki chrześcijanki obdarzył, a święte jej córki Wiarę, Nadzieję i Miłość cnotami, których imiona nosiły, w najwyższym stopniu wzbogacił, daj nam za ich wstawieniem się nie z imienia tylko, lecz z uczynków i z wiernej Tobie służby być chrześcijanami. Przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, który żyje i króluje w Niebie i na ziemi..Amen

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (22) | *** CZYTAJ PROSBE****

.Święty Błażej,... choroby gardła

 

117590527_1872.gifstblaise.jpg

117590527_1872.gif

 

smile46.gifDając świadectwo wiary, święty Błażej, chwalebny biskup, zdobył palmę męczeństwa. Ty, Panie, udzieliłeś mu łaski leczenia chorób gardła. Prosimy Cię, pobłogosław  i spraw, aby wszyscy wierzący za wstawiennictwem świętego Błażeja zostali uwolnieni od chorób gardła i wszelkiego innego niebezpieczeństwa i zawsze mogli Tobie składać dziękczynienie. Przez Chrystusa, Pana naszego Amen.

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (24) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św. Heleny , św Marty

 

2245631 (1).gif

0_9f9aa_a151b807_S.jpgWeż nas Helenko proszę... pod swoją opiekę, pomoż krzyż dzwigać w drodze do nieba,bądź naszą mocą , siłą i radością naucz nas kochać i niebo i ziemię.

 

 

 

 

2_20150411221820.gif

Modlitwa do Św. Marty

0377r.jpg

 

 

O cudowna św. Marto, uciekam się pod Twoją opiekę, powierzając się Tobie całkowicie o pomoc w moich potrzebach i wsparciu w moich doświadczeniach. Zobowiązuję się tę modlitwę rozpowszechniać. Pocieszaj mnie w smutkach i potrzebach, o co usilnie proszę przez Twoją wielką radość, która napełnia, kiedy w domu Twoim w Betanii gościłaś Zbawiciela świata Jezusa. Proszę Cię, uproś dla mnie i dla mojej rodziny, abyśmy w sercach Boga zachowali, a przez to na lekarstwo w naszych troskach zasłużyli, a szczególnie w aktualnej potrzebie…  Ja Ciebie proszę Wspomożycielko we wszystkich potrzebach, pokonaj wszystkie trudności tak jak zwyciężyłaś smoka, kładąc go u swych stóp.
733016ee8et6bnmq_SA_orig.gif
 

 

Odmówić: Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, 3x „Św. Marto, proś za nami”

 

 

 

Uwaga! Modlitwę należy odmawiać przez 9 wtorków przy zapalonej świecy. Modlitwa jest tak silna, że nawet przed końcem jest wysłuchana, bez względu na to, jak trudna jest sprawa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (34) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa za Kapłanów Jan Maria Vianney

dx2.gifdx2.gif

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgNatchnij kapłanów w modlitwie, aby codziennie żyli tajemnicą Twojej śmierci i zmartwychwstania. W chwilach słabości poślij im Twojego Ducha. Pomóż im wychwalać Twojego Ojca Niebieskiego i modlić się za biednych grzeszników. Mocą Ducha Świętego włóż Twoje słowo na ich usta i wlej swoją miłość w ich serca, aby nieśli Dobrą Nowinę ubogim, a przygnębionym i zrozpaczonym - uzdrowienie. Niech dar Maryi, Twojej Matki, dla Twojego ucznia, którego umiłowałeś, będzie darem dla każdego kapłana.  błogosławiona! 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (13) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Matki Bożej Fatimskiej

 

e61c8e680dcd.jpg

 

1662996.gifNajmilsza Matko,
znasz każdego po imieniu
wraz z jego obliczem i jego historią,
dla każdego chcesz dobra
ze swą matczyną łaskawością
wypływającą z Serca samego Boga, który jest Miłością.
Wszystkich Tobie zawierzam i poświęcam,...........
Najświętsza Maryjo,
Matko Boga i nasza Matko.

 

733016ee8et6bnmq.gif

http://www.fatima.pt/pl

 

Litania Loretańska

 

https://youtu.be/AW2FbkUj_sU

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (112) | *** CZYTAJ PROSBE****

MODLITWA ZA WSTAWIENNICTWEM ŚW. JOANNY BERETTY MOLLA

15_20140513195938.gif

20040516_beretta.jpg

 

 

72.gifBoże, Stworzycielu i Wielbicielu ludzkości, byłeś blisko Bł.Gianny Beretta, kiedy dotknięta chorobą, przeżywała bolesny dylemat wyboru między własnym życiem a życiem dziecka, które nosiła w sobie, darze długo oczekiwanym. Poprzez zawierzenie i świadomość Twojego przykazania dotyczącego ochrony ludzkiego życia, Gianna znalazła odwagę do wypełnienia obowiązku matki i powiedzenia "TAK" życiu swojego dziecka - tym samym szlachetnie uświęcając własne. Przez wstawiennictwo

  Bł. Gianny, wysłuchaj moją prośbę .......

ebbb5802a49e.jpg

733016ee8et6bnmq.gif

https://www.youtube.com/watch?v=tLxzS4Mk2ow

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (33) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św, Maksymiliana Kolbe

 5_20150411221851.gif

270152d96aec.jpg

serceO św. Maksymilianie,
ofiarowałeś w Oświęcimiu Twoje życie, 
aby rodzina nie została pozbawiona męża i ojca. 
Przez Twoje heroiczne męczeństwo miłości naucz nas, 
że rodzina jest darem, 
za który warto ofiarować siebie samych. 
Odkryłeś w Maryi źródło, z którego czerpałeś łaski, 
aby być odważnym i wiernym uczniem Jezusa. 
 
Bądź z nami, św. Maksymilianie, 
i módl się w potrzebach.......... naszej rodziny i całego świata."NIGDY WIĘCEJ WOJNY."

 

733016ee8et6bnmq.gif

Litania do Maksymiliana Kolbe

https://youtu.be/rochdPWbUbA+++ WPISZ PROŚBĘ *** (17) | *** CZYTAJ PROSBE****

św. Dymphna --.patronka chorych psychicznie

4_20140513225807.gif 

e94bfb7f669d.gif

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgPełna współczucia święta,Dymphna która mocą Bożą przywróciłeś tak wielu ludziom zdrowie i jasność umysłu, wejrzyj na mnie.... (lub wymień imię osoby chorej ...) w moim cierpieniu. Ufny w Twoje potężne wstawiennictwo, błagam Cię, byś prosiła Jezusa, miłosiernego Uzdrowiciela chorych, o uzdrowienie mnie  Spraw abym ,za Jego miłością, otrzymał wielką łaskę zdrowia psychicznego. Amen.+++ WPISZ PROŚBĘ *** (147) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

2270384.gif

131496106_2c0233508c0c.gif

serceO Matko Nieustającej Pomocy, z największą ufnością przychodzę dzisiaj przed Twój święty obraz, aby błagać o pomoc Twoją. Nie liczę na moje zasługi, ani na moje dobre uczynki, ale tylko na nieskończone zasługi Pana Jezusa i na Twoją niezrównaną miłość macierzyńską. Tyś patrzyła, o Matko, na rany Odkupiciela i na krew Jego wylaną na krzyżu dla naszego zbawienia. Tenże Syn Twój umierając dał nam Ciebie za Matkę. Czyż więc nie będziesz dla nas, jak głosi Twój słodki tytuł: Nieustającą Wspomożycielką? Ciebie więc o Matko Nieustającej Pomocy, przez bolesną mękę i śmierć Twego Boskiego Syna, przez niewypowiedziane cierpienia Twego Serca, o Współodkupicielko, błagam najgoręcej, abyś wyprosiła mi u Syna Twego tą łaskę, której tak bardzo pragnę i tak bardzo potrzebuję..

733016ee8et6bnmq.gif

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy * kliknij

https://youtu.be/JNR6tuqpNFI+++ WPISZ PROŚBĘ *** (322) | *** CZYTAJ PROSBE****

MODLITWA W TRUDNYCH SYTUACJACH. do św. Gerarda

 d13491f26ef9.gif

15fOY-13z-1.gif

 

0_94ca5_d4f3d12d_S.pngŚwięty Gerardzie, przez twoją modlitwę i orędownictwo przyprowadziłeś do Boga wiele serc, stałeś się pocieszeniem przygnębionych, wsparciem ubogich, wspomożeniem chorych. Ty, który znasz ból i cierpienie, który ocierasz łzy twoich czcicieli, usłysz moją modlitwę. Wejrzyj w moje serce i zobacz, jak cierpię. Wejrzyj w moją duszę i uzdrów mnie. Przybądź mi szybko na pomoc

733016ee8et6bnmq.gifKliknij strona ciekawa  św, Gerard

https://www.facebook.com/swgerard+++ WPISZ PROŚBĘ *** (23) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do patrona zakochanych św.Walentego

9056526d5bf0.jpg

elfjes355ta0.gif 

Święty Walenty, opiekunie tych, którzy się kochają,Ty, który z narażeniem życia urzeczywistniłeś i głosiłeś ewangeliczne przesłanie pokoju, Ty, który - dzięki męczeństwu przyjętemu z miłości - zwyciężyłeś wszystkie siły obojętności, nienawiści i śmierci,wysłuchaj naszą modlitwę: W obliczu rozdarć i podziałów w świecie daj nam zawsze kochać miłością pozbawioną egoizmu,abyśmy byli pośród ludzi wiernymi świadkami miłości Boga. Niech ożywiają nas miłość i zaufanie, które pozwolą nam przezwyciężać życiowe przeszkody.

 

Prosimy Cię, wstawiaj się za nami do Boga......... który jest źródłem wszelkiej miłości i wszelkiego piękna, i który żyje i króluje na wieki wieków.Amen

 

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (70) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św, Franciszka

121331389_RSRyoSRRyo.gif121331389_RSRyoSRRyo.gif

098.jpg

 

Święty Ojcze Franciszku, Tyś od młodości swojej pałał najgorętszą miłością Boga i dla tej miłości wszystkim dobrze czynił. Niczego nie odmówiłeś temu, który Cię w imię miłości Boga prosił o wsparcie. Daj i mnie tego ducha...... bym dla miłości Pana Boga, wszystkim dobrze mógł czynić. Ty, święty mój Ojcze, nieraz płakałeś, że ludzie nie tak, jak powinni, kochają Boga; naucz mnie tej świętej miłości.

0_15ada0_a011aaa2_orig.gif

***Modlitwa św. Franciszka***

O Panie, uczyń z nas narzędzia Twojego pokoju, Abyśmy siali miłość tam, gdzie panuje nienawiść; Wybaczenie tam, gdzie panuje krzywda; Jedność tam, gdzie panuje zwątpienie; Nadzieję tam, gdzie panuje rozpacz; Światło tam, gdzie panuje mrok; Radość tam, gdzie panuje smutek. Spraw abyśmy mogli, Nie tyle szukać pociechy, co pociechę dawać; Nie tyle szukać zrozumienia, co rozumieć; Nie tyle szukać miłości, co kochać; Albowiem dając, otrzymujemy; Wybaczając, zyskujemy przebaczenie, A umierając, rodzimy się do wiecznego życia. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

 

kliknij733016ee8et6bnmq.gif

Litania do św. Franciszka z Asyżu

https://youtu.be/uYS2qVv36Hk

Krypta sw.Franciszka

http://www.sanfrancescopatronoditalia.it/web-cam-cripta-di-san-francesco-assisi

 

 

 

 

 

ŚLADAMI ŚW. FRANCISZKA ... TRZY KROKI KU BOGU

http://www.wspomozycielki.pl/userfiles/file/pdf/Serce.pdf+++ WPISZ PROŚBĘ *** (18) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św. Charbela uzdrowiciela

 

b11b4eb48c76.jpg

 

0_1404ed_101ce0d0_S.pngŚwięty Ojcze Charbelu, który wyrzekłeś się przyjemności światowych i żyłeś w pokorze i ukryciu w samotności eremu, a teraz przebywasz w chwale nieba, wstawiaj się za nami. Rozjaśnij nasze umysły i serca, utwierdź wiarę i wzmocnij wolę. Rozpal w nas miłość Boga i bliźniego Pomagaj w wyborze dobra i unikania zła. Broń nas przed wrogami widzialnymi i niewidzialnymi i wspomagaj w naszej codzienności. Za Twoim wstawiennictwem wielu ludzi otrzymało od Boga dar uzdrowienia duszy i ciała, rozwiązania problemów w sytuacjach po ludzku beznadziejnych..Wejrzyj na nas z miłością, a jeżeli będzie to zgodne z wolą Bożą, uproś nam u Boga łaskę, o którą pokornie prosimy, a przede wszystkim pomagaj nam iść codziennie drogą świętości do życia wiecznego. Amen.

 

733016ee8et6bnmq.gifLitania do Św. Charbela * kliknij

https://youtu.be/1RQ2GxFsNP4

    +++ WPISZ PROŚBĘ *** (42) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do św, Ekspedyta orędownika w sprawach najtrudniejszych

 1363808423.gif

0875r.jpg

 

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgBoże, Dawco wszelkiego dobra i Miłośniku dusz ludzkich, któryś św. Ekspedyta chwałą wieczną ukoronował i za Patrona w  potrze­bach naszych dać raczył - błagamy Cię przez Jego zasługi i przyczynę: racz wejrzeć łaskawie na prośby nasze, które Ci w tej nowennie pokornie przedkładamy - wysłuchaj nas, jeśli nieprzeciwne Twej Najświętszej woli i spraw, niech się spełnią ku chwale Imienia Twego.

 

 

 

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 

 

 

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (128) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa Poranna

 

2270350.gif

 0_1073c3_650a51af_orig.gif

 

 

 Panie, w ciszy wschodzącego dnia przychodzę Cię błagać o pokój, o mądrość, o siłę. Chcę patrzeć dziś na świat oczami przepełnionymi miłością. Być cierpliwym, wyrozumiałym, cichym i mądrym. Patrzeć ponad to, co jest tylko pozorem, widzieć Twoje dzieci takie, jak Ty sam je widzisz i dostrzegać w nich to co dobre. Daj mi taką życzliwość i radość, by wszyscy, którzy się ze mną stykają, odczuli Twoja obecność. I niech będę dla innych chlebem, jak Ty jesteś dla mnie dnia każdego. \

 

733016ee8et6bnmq.gif"Chwalcie ląki umajone" https://youtu.be/HWGVqhNaziU+++ WPISZ PROŚBĘ *** (8) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa wieczorna

2vwijvr.jpg

0974c83a3e05.jpg

 

 

 

 

16_4_27[1].gif Wszechmogący, wieczny Boże, dziękuję Ci z całego serca za wszystkie łaski i dobrodziejstwa dnia dzisiejszego; za wszystkie radości i smutki, za osiągnięcia i niepowodzenia. Przyjmij wszystko ku większej Twej chwale.Pragnę również za wszystko Cię przeprosić Tu przypomnij sobie swoje grzechy i zaniedbania. Zrób krótki rachunek sumienia i postanowienie poprawy Boże, Ojcze najlepszy, żałuję i ubolewam z całego serca mego, żem Ciebie - Najwyższe Dobro moje - grzechami obraził i zasmucił. Brzydzę się wszystkimi moimi grzechami i mocno postanawiam poprawić się z pomocą łaski Twojej, o którą proszę Cię pokornie.Boże, bądź miłościw mnie grzesznemu

 

733016ee8et6bnmq.gifkliknij :"Panience na dobranoc" https://youtu.be/kgn7NenPrZ8+++ WPISZ PROŚBĘ *** (12) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Anioła Stróża

anjos1.gif

ChomikImage (22).jpgŚwięty Aniele Stróżu, 
który z Bożego nakazu czuwasz nade mną, 
abym nie poniósł szkody na duszy i ciele, 
bądź moim doradcą, abym nie zboczył z dobrej drogi życia,
pomóż mi powstać, gdy upadnę, dodawaj odwagi. 
Proszę także, byś w porę podsuwał mi dobre myśli i pragnienia, 
których spełnienie będzie się podobało Bogu 
i przyniesie pożytek ludziom. 
Gdybym jednak okazywał lekceważenie względem Ciebie 
i Twoich starań o moje dobro,
wstrząśnij mną, stań mi na drodze, bądź przeszkodą dla mnie. 
Proszę także, aby Twoja obecność była otuchą dla mnie, 
gdy przyjdzie godzina osamotnienia i śmierci. 
Czuwaj nade mną, 
aż doprowadzisz mnie przed oblicze Ojca Niebieskiego. 
Amen.

 

733016ee8et6bnmq.gifLitania do Św. Anioła Stróża *kliknij

https://youtu.be/1jyOz50ZflA+++ WPISZ PROŚBĘ *** (23) | *** CZYTAJ PROSBE****

Akt zawierzenia Świata Bożemu Miłosierdziu

6d4853e64c1a.jpg

45glob.gif Boże, Ojcze miłosierny,
który objawiłeś swoją miłość
w Twoim Synu Jezusie Chrystusie,
i wylałeś ją na nas w Duchu Świętym, Pocieszycielu,
Tobie zawierzamy dziś losy świata i każdego człowieka.
Pochyl się nad nami grzesznymi,
ulecz naszą słabość,
przezwycięż wszelkie zło,
pozwól wszystkim mieszkańcom ziemi
doświadczyć Twojego miłosierdzia,
aby w Tobie, trójjedyny Boże,
zawsze odnajdywali źródło nadziei. 
Ojcze przedwieczny,
dla bolesnej męki i zmartwychwstania Twojego Syna,
miej miłosierdzie dla nas i całego świata! 
Amen. 

Jan Paweł II, Kraków-Łagiewniki, 17.08.200

 

św.-Faustyna-kor.-212x300.jpg 

Kosciół w Łagewnikach transmisje733016ee8et6bnmq.gif

http://www.faustyna.pl/zmbm/transmisja-godziny-milosierdzia-i-koronki/

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (21) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa rodziców za dzieci

       

30_20160130222311.gif

easter36c (1).jpg

 
0_9f9aa_a151b807_S.jpgBoże w Trójcy jedyny, z woli i łaski swojej powierzyłeś nam dzieci, które do Ciebie należą. Prosimy za nie, abyś miał je w swej opiece.
 Boże, Ojcze, strzeż życia naszych dzieci, zachowaj je w zdrowiu, broń od złych przygód, aby bezpiecznie mogły róść na Twoją chwałę i naszą radość.
 Synu Boży, Jezu Chryste, strzeż wiary naszych dzieci, daj łaskę, aby były wierne Tobie i nie dozwól, aby w życiu zbłądziły.
 Duchu Święty Boże, udziel naszym dzieciom światła w obowiązkach i pokaż, jak mają służyć Bogu i bliźnim. Daj im moc, aby pokonywały pokusy i trudności.
 Boże, wspieraj nas, rodziców, abyśmy słowem trafiali do serc dzieci, a słowo swoje popierali dobrym przykładem życia. Pomóż nam czuwać nad dziećmi i szukać ich dobra. Wzbudzaj i podtrzymuj w nas ducha wiary i spraw, niech razem z dziećmi naszymi oglądamy kiedyś Ciebie, Boga trójjedynego. Amen.

733016ee8et6bnmq.gif

 

Litania do Św.  krzyża *kliknij

https://youtu.be/U9Q7MJceXKg

Modlitwa za rodziny ks. Stefan

https://youtu.be/Guvuw9nin4c+++ WPISZ PROŚBĘ *** (11) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa o błogosławieństwo dla domu

0_125f68_8128570f_L.png
f2839042114.jpg


0_9f9aa_a151b807_S.jpgBoże w trójcy Świętej Jedyny, błogosław nas! Ukaż nam Swoje Oblicze! Zmiłuj się nad nami! Obdarz nas Swoim pokojem! Niech Twoje błogosławieństwo spocznie na każdym z nas i będzie z nami zawsze i wszędzie. Niech ono ogarnie wszystkich, którzy przychodzą do naszego domu i wszystko co się w nim znajduje. Trzykroć Święty Boże racz zachować ten dom od piorunów, ognia, gradu, powodzi, napadu złych ludzi, zgorszenia, niedowiarstwa, herezji i wszelkiego nieszczęścia dla duszy i ciała. Matko Boża, święci Aniołowie i wszyscy święci Patronowie uproście dla nas Bożego miłosierdzia. Amen.

 

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (14) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa za DUSZE ZMARŁYCH

 

305d706a064d17e2.gif 6dk22dyplkw (1).gif

 15fOY-14E-1.jpg

 

 

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła.

Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.

Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

 

 130381783_219.png

 

Modlitwa Św.Gertrudy uwalnia z czyśćca tysiąc dusz !!!

15fOY-14G-1.gif

37_2.gifOjcze Przedwieczny, ofiaruję Ci, Najdroższą Krew Boskiego Syna Twego, Pana naszego, Jezusa Chrystusa w połączeniu ze wszystkimi Mszami św. dzisiaj na całym świecie odprawianymi, za dusze w Czyśćcu cierpiące, za umierających, za grzeszników na świecie, za grzeszników w Kościele powszechnym, za grzeszników w mojej rodzinie, a także w moim domu. Amen. (Jednorazowe odmówienie tej modlitwy wybawia z Czyśćca 1000 dusz)

  

 

 

733016ee8et6bnmq.gifLitania za  Zmarłych * kliknij

https://youtu.be/KS8Alp823L8

Nowenna za zmarłych

http://www.wspomozycielki.pl/userfiles/file/pdf/Nowenna.pdf

 

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (21) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa oddania się św. Józefowi

0_107381_863edf70_XL.png

6dbb5e4c4cdd.jpg

 

0_58815_f5838f3b_L.jpg


Święty Józefie, moc Twej modlitwy sprawia, 
że najtrudniejsze sprawy Tobie powierzone, stają się łatwe do rozwiązania. 
Błagamy Cię więc, wejrzyj na nasze obecne potrzeby, przybądź nam z pomocą, 
pociesz w naszych smutkach, obawach, troskach i bólach. 
Oddal od nas niebezpieczeństwo nam grożącej, 
weź pod swoją opiekę wszystko, co twojej przemożnej opiece polecamy. 
Okaż nam, Święty Józefie, jak dobry jesteś dla tych, 
którzy pragną pozostać na zawsze Twoimi wiernymi czcicielami. 
Amen.

Św. Józef jest patronem życia rodzinnego, ojców, umierających, pracujących, ubogich oraz Kościoła Świętego.

733016ee8et6bnmq.gif

Litania do Św. Jożefa * kliknij

https://youtu.be/74NWs8YNOEs

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (6) | *** CZYTAJ PROSBE****

Modlitwa do Matki Bożej BRZEMIENNEJ/dom samotnej matki

 130381764_231.png

mb.jpga37a9164d88d3b70adc0c3b00437aa9f.jpg

Okno Życia

2348.png

 

0_9f9aa_a151b807_S.jpgCudowna Matemblewska Pani! 
Tyś największą po Bogu naszą pociechą. 
Zbliżamy się do Ciebie z całą naszą ufnością, 
jak dzieci do Matki przychodzimy do Ciebie, 
korzymy się przed Tobą, błagając o pomoc Maryjo! 
Tyle cudów zdziałałaś , 
 
tylu nieszczęśliwych wysłuchałaś i uleczyłaś ich 
z chorób duszy i ciała, 
tylu rodzinom dałaś upragnione dziecko. 
Matko Matemblewska! 
Bądź siłą dla matek oczekujących potomstwa, 
by nie lękały się trudów macierzyństwa. 
weź w opiekę nasze rodziny i prowadź je do swego Syna, 
który z Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje 
na wieki wieków. Amen

 

cherubbullet (1).gifhttp://gdansk.caritas.pl/placowki/20/dom-samotnej-matki-caritas/

..733016ee8et6bnmq.gif

http://www.matemblewo.pl/

https://www.youtube.com/watch?v=--Z9EjOtilI

https://www.youtube.com/watch?v=slpl9UTGuVU

Skrzynka intencji do Matki Bożej Brzemiennej

http://www.matemblewo.pl/formularz-intencji/intencje-modlitewne-do-matki-bozej-brzemiennej/1004

Modlitwa Anioł Panski kliknij

https://youtu.be/48_hafgvdhw

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (51) | *** CZYTAJ PROSBE****

Do Maryi rozwiązującej węzły Modlitwa

0_9511e_7fbb4b06_L.gif

 

059b0d171ac8.jpg

 130646161_244.png

 Święta Maryjo, Matko Boża i Dziewico pełna łaski, która rozwiązujesz węzły! Rękoma pełnymi miłości Bożej rozwiązujesz wszystkie trudności na naszej drodze życia jak węzeł, który pod Twoimi rękoma staje się prostą wstęgą miłości Bożej! Rozwiąż więc, święta, cudowna Dziewico i Matko, wszystkie węzły, które zrobiliśmy sobie sami przez naszą samowolę oraz wszystkie te węzły, które przeszkadzają nam w dalszej drodze. Oświeć je swoimi oczyma, aby wszystkie węzły stały się przejrzyste, abyśmy z wdzięcznością mogli rozwiązać Twymi rękoma to, co jest nie do rozwiązania! Maryjo rozwiązująca węzły, bądź nam drogą Matką, weź nasze dłonie i uczyń je sprawnymi do rozwiązywania, aby Twoje ręce poprzez nasze ręce przynosiły pokój, rozwiązanie i pomoc! Amen. na podstawie słów św. Ireneusza, biskupa Lyonu.

 

0_89142_dc9cc3e8_orig.png 

 

 

0_9576f_f999c7ad_L.gif

Papież Franciszek- -Papież Benedykt XVI

 

 

15fOY-14N-1.jpg

media1.gif

"Z nawróceniem związana jest konieczność, aby Bóg znowu znalazł się na pierwszym miejscu. A także, aby na nowo pragnąć wsłuchiwać się w słowa Boga, aby uznać je za coś realnego i pozwolić im oświecać nasze życie. Musimy odważyć się na nowo na eksperyment z Bogiem - pozwolić Mu wejść z Jego działaniem w nasze społeczeństwo." /Papiez Benedykt XVI

 

 

 "Bóg liczy na ciebie z powodu tego, kim jesteś, a nie z powodu tego, co masz: w Jego oczach nic nie znaczy, jak jesteś ubrany, czy jakiego używasz telefonu komórkowego"/Papież Frańciszek/

 

Tweety z Papieżem Frańciszkiem

https://twitter.com/Pontifex kliknij

media1.gif

 616d2223.png

PATRONOWIE WZYWANI W CHOROBACH
Biegunki - św. Wolfgang
Ból brzucha - św. Erazm

Ból głowy - św. Anastazja, św. Dionizy,św. Teresa z Avila, św. Gezelin, 
Ból nerek - św. Burchard
Ból serca - św. Teresa z Avili
Ból stawów - św. Burchard
Ból uszu - św. Otylia
Ból zębów - św. Apolonia, św. Błażej
Choroby dróg moczowych - św. Florencjusz

Choroby migrenowe - św. Pankracy 
Choroby piersi - św. Agata, św. Mamert, św. Bernardyn ze Sieny

Choroby reumatyczne - św. Wawrzyniec

Choroby skóry - św. Jerzy, św. Aleksander I
Choroby uszu - św. Otylia,św. Henryk z Ebrantshausen, św. Paweł Ap.
Choroby weneryczne - św. Regina
Choroby wewnętrzne - św. Erazm

131496112_800bfd3ffb94.gif

ULUBIONE KSIAZKI:

1 (1).gif

IMG_20170225_152506.jpg3222fb3c35dd48adfc04cb731c53f4e1.jpg

 

 

 

  napis_fioletowy.gif

 

 

 

0_125f92_75f3ebb5_L.png

 0_f9ad3_44bb3719_orig.gif

 

aniol-i-aniolek-ruchomy-obrazek-0327.gif58_2.gif33_wd_orig.gif

 

.............................................................................. Flag Counter

księgi gości ONLEX0_c3ceb_c35166a5_S.pnganiol-i-aniolek-ruchomy-obrazek-0020.gifaniol-i-aniolek-ruchomy-obrazek-0089.gifaniol1_5l_orig.gif

0_1516fc_bf302f47_L.gifpobrane.png 1 starsze wpisy

 

 +++ WPISZ PROŚBĘ *** (11) | *** CZYTAJ PROSBE****

KLKNIJ
++Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich*** ****************************************************** ...Ten który się modli, musi zaczekać. Jak często to, o co prosimy, w przyszłości dojrzewa..++ Starajmy się uzgadniać swoje życie z myślą i planem Stwórcy. Zwłaszcza gdy znajdę się w obliczu trudnej decyzji lub przykrej konieczności, powtórzę za Chrystusem: " Niech się stanie wola Twoja " ++